כל הדברים החמם והחדשים - נוסד ב2009

איך לחסוך בזיפות הגג שלכם?

איטום הגג שלנו הוא חלק הכרחי מהמשימות לקראת החורף, ומדובר בתהליך לא זול כל כך

החורף הישראלי הוא חורף הרבה פחות קל ממה שאנחנו נוטים לייחס לו. בכדי להבין זאת, כל מה שצריך הוא גג שאינו אטום בצורה איכותית. כאשר הגג שלנו לא אטום במאה אחוז ובצורה מקצועית ואיכותית, אנחנו נרגיש את אימתו של החורף במלוא עוצמתה, כשהמים שנוזלים על הגג שלנו יחלחלו עד הדירה שלנו ממש ובמקרים רבים יגרמו לנזקים ברכוש, ואפילו לסכנות של ממש דוגמת מגע של מים עם חשמל וסכנת התלקחות כתוצאה מכך. לכן, ברור מדוע עלינו לבצע איטום גגות איכותי בטרם יתחיל החורף, אך גם כאן ישנה בעיה – המחיר הלא מבוטל כלל וכלל שנצטרך לשלם על שירות איטום איכותי באמת. במידה ונבחר בצורה הזולה והקלאסית של איטום הגג, משמע שימוש בזפת לביצוע המשימה הזאת, ננסה לחסוך כסף בתהליך זה. עם זאת, בהחלט ראוי לשאול האם ניתן לחסוך עוד כסף

בתהליך מקצועי ואיכותי של זיפות גגות? אנחנו כאן כדי לעזור.

כיצד ניתן לחסוך בתהליך מקצועי של זיפות גגות, וממה כדאי לנו להימנע?

·         ממה להימנע – בכדי להבין מה אפשר לעשות בכדי לחסוך כסף בתהליך זיפות, כדאי להבין קודם כל מה אסור לנו לעשות. התשובה לשאלה הזאת מתחלקת לשתיים. התשובה הראשונה היא שאסור לנו לקנות את הזפת לביצוע המשימה מחנות או מחברה שעליה אנחנו לא סומכים. לא חסרים רמאים בחוץ, ולא חסרים ניסיונות לרמות את הלקוח במכירה של \"זפת\" זולה שהיא למעשה כלל וכלל לא זפת איכותית שמתאימה לאיטום. איטום עם זפת שכזו יוביל לתוצאות עלובות מלכתחילה. הדבר השני ממנו אנחנו צריכים להימנע הוא מאשליות של \"עשה זאת בעצמך\". איטום גגות כלל וזיפות גגות בפרט הן לא משימות שאנו יכולים לבצע בעצמנו בצורה איכותית, ובשביל לבצע את התהליך כולו, מניקיון הגג האיכותי דרך מריחת שכבות הזפת והאיטום האיכותי באמצעותן, בצורה המקצועית ביותר – אנחנו צריכים בכל מקרה שירות מקצועי בתחום.

·         אז איך אפשר לחסוך? התשובה לשאלה הזאת טמונה בכל זאת בדברים שאותם אנחנו יכולים לעשות בעצמנו. במידה ומצאנו שירות מקצועי שיכול לספק לנו זפת איכותית עבור זיפות הגג שלנו (זפת 75/25), בהחלט ניתן להשוות בין הצעות המחיר השונות של קבלני האיטום עם הזפת ובלעדיה. בנוסף, מוטב גם להשוות בין קבלני איטום שונים עד להשגה של הצעת המחיר האיכותית ביותר, עם זפת או בלעדיה.

היזהרו ממלכודות – ותצליחו לאטום את הגג שלכם בצורה איכותית ובפחות כסף

בכל מה שנגוע לזיפות גגות, אסור להתפשר על שירות שהוא לא איכותי ועל חומרי גלם מפוקפקים. אם אתם נזהרים ממלכודות, ובכל זאת נוהגים בצרכנות חכמה ובלתי מתפשרת, בלי פאניקה של לקוחות שחייבים איטום כאן ועכשיו, בהחלט ניתן לחסוך בכסף בקנייה הזאת.

\"\"