איך לבנות אתר בוורדפרס?

וורדפרס היא מערכת ה-CMS הפופולרית ביותר בעולם והיא נמצאת בשימוש על ידי למעלה מ-60 מיליון אתרים.

וורדפרס היא מערכת חינמית וקוד פתוח לניהול תוכן שניתן להשתמש בה כדי ליצור אתר או בלוג.

 

זה קל לשימוש, מהיר, מאובטח וידידותי לקידום אתרים

החלק הטוב ביותר בוורדפרס הוא שאתה יכול למצוא ערכות נושא לכל טעם, סגנון ותעשייה.

יש גם תוספים לכל צורך – ממסחר אלקטרוני ועד שיווק במדיה חברתית.

וורדפרס היא מערכת חינמית וקוד פתוח לניהול תוכן (CMS) המניעה מיליוני אתרים. וורדפרס קלה לשימוש, אבל אולי תזדקק לעזרה קטנה אם אתה חדש בפיתוח אתרים.

מאמר זה יראה לך כיצד לבנות את אתר הוורדפרס הראשון שלך בכמה קליקים בלבד!

יש הרבה מדריכים ומדריכים באינטרנט, אבל אני חושב שעדיף להתחיל עם היסודות. מדריך זה מניח שכבר התקנת וורדפרס במחשב שלך ובחרת שם דומיין לאתר שלך.

וורדפרס היא אחת מפלטפורמות ה-CMS והבלוגים הפופולריות ביותר באינטרנט. זוהי תוכנה חינמית וקוד פתוח המשמשת מיליוני מנהלי אתרים ליצירת אתרי האינטרנט שלהם. לוורדפרס יש קהילה ענקית של מפתחים, מעצבים, בלוגרים ואנשי מקצוע אחרים שתורמים לתהליך הפיתוח.

ישנן דרכים רבות לבנות אתר וורדפרס משלך. אתה יכול להוריד אותו מאתר וורדפרס או שאתה יכול להשתמש בספק שירותי אירוח כמו Bluehost, Dreamhost, Siteground וכו'. לספקים אלה יש כלים קלים לשימוש שיעזרו לך ליצור את האתר שלך תוך פחות מ-5 דקות.

 

ישנן דרכים רבות לבנות אתר וורדפרס

הפופולרי ביותר הוא באמצעות שירות מתארח, כגון WordPress.com או WP Engine. שירותים אלה מציעים את הדרך הקלה ביותר להתחיל שכן הם דואגים עבורך לכל ההיבטים הטכניים של אירוח, אבטחה, עדכונים וגיבויים. אם אתה רוצה יותר שליטה באתר שלך ולא אכפת לך לבזבז זמן על תמיכה טכנית ותחזוקה, אז אתה יכול לארח אתר וורדפרס משלך בשרת משלך או ב-VPS (שרת פרטי וירטואלי).

אתה יכול גם להשתמש בשירות אירוח מנוהל כמו SiteGround שידאג לכל ההיבטים הטכניים עבורך ויציע התקנה של וורדפרס בקליק אחד עבור הלקוחות שלהם.

וורדפרס היא אחת מפלטפורמות ה-CMS הפופולריות ביותר באינטרנט. זה קוד פתוח וחינמי לחלוטין לשימוש. לוורדפרס יש מערכת אקולוגית ענקית, מה שאומר שאתה יכול למצוא תוספים כמעט לכל צורך וקל להתאים את האתר שלך עם ערכות נושא. למידע נוסף היכנסו לאתר של חברת גנסיס.

1) קבל אירוח:

מארח אתרים יספק לאתר שלך מרחב מקוון שבו יוכל כל אחד בעולם לגשת אליו עם חיבור לאינטרנט. תזדקק לאירוח כדי להתקין וורדפרס במחשב שלך ולפרסם את האתר שלך באינטרנט. ישנם מארחי אינטרנט רבים ושונים בחוץ, אך אנו ממליצים על Bluehost מכיוון שהם אחת האפשרויות הזולות ביותר, מציעים שירות לקוחות מעולה, ויש להם ערבות להחזר כספי של 30 יום אם אתה לא אוהב אותם (וזה לא סביר).

2) התקן וורדפרס:

ברגע שיש לך א

וורדפרס היא אחת ממערכות ניהול התוכן הפופולריות בעולם. זה קוד פתוח, מה שאומר שכל אחד יכול להשתמש בו עבור האתר שלו.

וורדפרס היא אלטרנטיבה מצוינת למערכות CMS אחרות כמו ג'ומלה או דרופל.

אתה יכול לבנות אתר וורדפרס על ידי ביצוע השלבים הבאים:

1) התקן וורדפרס בשרת שלך

2) צור מסד נתונים ומשתמש

3) העלה קבצי וורדפרס לשרת שלך

4) הגדר הגדרות בקובץ wp-config.php

5) צור דפי אתר, פוסטים ותפריטים