הדפסה על חולצות לכל אירוע

חתונות, מסיבות רווקים/ רווקות, צוותי עובדים, סיום קורס, סיום מסלול ואפילו הטיול השנתי כבר מזמן הפכו לתחנות דרך שרבים בוחרים ליצור עבורם חולצות מודפסות. מעבר לסימול האירוע, החולצה הופכת לסממן ההיכר הקולקטיבי של המשתתפים וגם משמשת כמזכרת שזכורה לטובה.

מה להדפיס על החולצה?

אם בשנות ה-90 חשבנו שחולצות מודפסות הן טרנד חולף, הרי שבשנות האלפיים כולנו מבינים שכבר לא מדובר בטרנד אלא במוצר צריכה כמעט בסיסי לגמרי. על החולצה יכולים להופיע ציור או כיתוב, ציטוט מסוים, לוגו, שמות המשתתפים, אלמנטים שונים המזוהים עם הקבוצה כמו כוכבים, נורות, קריקטורות, אימוג'ים ולמעשה כל דבר אחר שהיה אפשר למלא בו את הדף. החולצות יכולות להיות גם תואמות לאירוע עצמו ולהשלים אותו, כפי שמקובל בחתונות בהן כל אחד מהמשפחה הקרובה מקבל חולצה המאפיינת אותו ובין כולן ישנו קשר מסוים שהופך לאטרקציה.

אילו חולצות מתאימות להדפסה?

עולם הביגוד והטקסטיל רחב ולכן ניתן להחיל את ההדפסה על כל בד אפשרי, מגופיות וחולצות טי שירט ועד טוניקות, פליזים ואפילו עליוניות. רצוי שהחולצות הנבחרות יהיו חלקות ללא קשקושים כדי שההדפס יהיה בולט ואם יש צורך ליצור הבדלים מסוימים (למשל בין שתי מחלקות עובדים), יהיה ניתן להשתמש בהדפס שונה שיתוכנן לכל קבוצה בנפרד או בצבעי חולצות אחרות. כמובן שמעבר לסוג הבגד, ניתן לבחור גם את מידות החולצות ולפרט גם בנוגע לכמויות מכל מידה.

חולצות שוברות שגרה

חולצה שמודפס עליה שם של עובד או תפקידו בכוח העבודה ("מנהל צוות 10" למשל), תאפשר לאחרים לחוש ביטחון מוגבר בעת האירוע ולדעת מיהו אותו אדם והאם ניתן להיעזר בו. כך למשל, חולצות לטיול שנתי שפעמים רבות מערבות גם את צוות ההוראה, יוכלו להכיל כיתוב גב שמגדיר מיהו המורה או מהו שמו. הדבר מאפשר לילדים לזהות את הסגל ולהימנע מכאוס, בעיקר אם הם זקוקים לעזרה.

בנוסף, חולצות מתפקדות גם כשוברות קרח נפלאות. חולצה שמודפס עליה כיתוב כמו: "נעים מאוד" מיד תאפשר לאחרים לחוש בנוח ולהכיר את אותו אדם. אם החולצות הודפסו לחיילים שסיימו הכשרה או מסלול מסוים, יש בהן גם מידה מסוימת של שבירת דיסטנס והרגשה של סוף.

איך מתאימים את החולצה לאירוע?

כפי שקראתם, סוג האירועים וסגנונות ההדפסים הם אינסופיים. לכן הבחירה תהיה בעיקר על סמך התקציב, משום שכמות גדולה מאוד של חולצות בוודאי תאלץ אתכם לסוג גנרי ופשוט יותר, שגם יתאים לקבוצת אנשים מגוונת. רוצים להזמין הדפסה על חולצות? לראות רעיונות? לקבל השראה? היכנסו לאתר של עדן חולצות והתרשמו מהרעיונות השונים, הגזרות והמחירים.

עיקרי הדברים בכתבה:

רוצים לקרוא עוד?

בלוג

איך לבנות אתר בוורדפרס?

וורדפרס היא מערכת ה-CMS הפופולרית ביותר בעולם והיא נמצאת בשימוש על ידי למעלה מ-60 מיליון אתרים. וורדפרס היא מערכת חינמית וקוד פתוח לניהול תוכן שניתן

בלוג

טחורים ופיסורה

טחורים הם גורם שכיח לדימום רקטלי. דימום מהחלחולת יכול להיגרם מהרבה דברים, אבל חשוב לדעת שטחורים הם הסיבה השכיחה ביותר לתסמין זה. טחור הוא וריד

בלוג

אימון תעסוקתי

ההכשרה המקצועית היא חלק חשוב במערכת החינוך. הוא מספק דרך לצעירים ללמוד מיומנויות וידע שיהיו שימושיים בקריירה העתידית שלהם. ההכשרה המקצועית ספגה ביקורת על כך