הדרך הנכונה לפעול כשיש רטיבות ברצפה

מה עושים כאשר מזהים רטיבות ברצפה? הפעולות השונות שתנקטו בזמן אמת הן אלה שישנו את המציאות. מי שלא רוצה להתמודד עם סיבוכים שונים בהמשך יהיה חייב לעשות את הבחירות הנכונות. אז מה הם השלבים להתמודדות עם רטיבות ברצפה? בדקנו עבורכם את העניין הזה. אחרי שתקראו את המאמר בשלמותו האפשרות של ייבוש רטיבות כלואה לא תשמע לכם מוזר. תזכרו כי אתם צריכים לעשות החלטות נכונות על מנת שהמצב לא יחזור לקדמותו כעבור זמן קצר.

 

מזמינים בדחיפות איש מקצוע

אסור לכם להתמהמה בכל מה שקשור להתמודדות עם רטיבות מתחת לרצפה. על מנת שתוכלו לקבל מענה הולם יהיה עליכם מיד לפנות לאיש מקצוע מוסמך. אותו איש מקצוע ידע מה הוא צריך לעשות על מנת להעלים את הרטיבות אחת ולתמיד. מי שינסה לפתור את המצב בעצמו, עלול למצוא את עצמו רק מסבך את העניין ולא פותר אותו. מבחינתכם האפשרות הזאת חייבת להיות חובה ולא בגדר רשות. ככל שתזמינו מהר יותר את איש המקצוע, כך המצב יהיה בשליטתכם.

 

מאתרים את מקור הרטיבות

עוד לפני שמבצעים ייבוש סומסום מתחת לריצוף, עליכם לאתר את מקור הרטיבות. הרי הרטיבות לא הופיעה סתם כך, ישנה סיבה שבגללה היא הופיעה דווקא אצלכם בבית. על מנת שתוכלו להחזיר את המצב לשליטה שלכם יהיה עליכם לבחון אותו לעומק. אינסטלטור מגיע אליכם לבית עם כל הציוד הדרוש על מנת לאתר את מקור הרטיבות. תוך זמן קצר הוא יצליח לספק לכם תשובות חד משמעיות שלא משתמעות לשתי פנים. כדאי לכם לסמוך על התשובות של האינסטלטור ולא על התחושות שלכם.

 

מתקנים את הבעיה ומייבשים את הרטיבות

כעת אפשר להגיע לשלב הסופי שהוא השלב שבו מתקנים את הבעיה ומייבשים את הרטיבות. אי אפשר לייבש את הרטיבות מבלי לתקן את הבעיה שגרמה לה. מי שיעשה רק חלק מהעבודה ימצא את עצמו חוזר שוב אל אותו המצב כעבור מספר ימים מועטים. יש לכם אפשרות לתקן את המצב על ידי ייבוש ותיקון בעת ובעונה אחת. אינסטלטור מנוסה או נכס בהתמודדות עם רטיבות ועם כל בעיה אחרת.