הרכבים החדשים שעולים על הכביש בישראל

מדי שנה עולים על כבישי ישראל קרוב ל-400 אלף כלי רכב חדשים. מדובר על רכבים מדגמים שונים, אשר מצטרפים למצבת הרכבים הקיימים, אשר נמצאים כבר בשימוש. לעומת זאת, רק חלק מזערי מכלי הרכב שנמצאים בשימוש יורדים מהכביש לצמיתות, בין אם זה בגין תאונות, תקלות שלא ניתן לתקן או בגלל שמדובר ברכבים ישנים שאינם מתאימים עוד לצרכים יומיומיים או אחרים.

כאמור, אנחנו יכולים למצוא דוגמאות רבות ומגוונות של כלי רכב שונים אשר עולים על כבישי ישראל מדי שבוע או חודש. לצד רכבים "רגילים" כאלה המתבססים על דלק, בין אם מדובר על כלי רכב משפחתיים, רכבים למנהלים, כלי רכב המיועדים לצעירים או רכבי עבודה מסוגים שונים, הרי שאנחנו יכולים למצוא גם סוגי רכבים אחרים, אשר נחשבים מתקדמים ופופולאריים מאוד.

כך למשל, בשנים האחרונות חלה עלייה ניכרת במספר כלי הרכב החשמליים שעולים על הכביש. מדובר על רכבים אשר פועלים באמצעות מנוע חשמלי הכולל סוללה נטענת אשר יש לחבר אותה לעמדת טעינה על מנת שיהיה ניתן להשתמש בה. בשנים האחרונות כלי רכב מסוג זה הפכו להיות פופולאריים בישראל ובמדינות רבות אחרות בעולם, והטענה הרווחת היא שזה הכיוון אליו אנחנו צועדים.

כדאי לזכור שרכב חשמלי נדרש לגרירה יעודית או להטעין את המצבר במידה והרכב נתקע.

לצד רכבים חשמליים ורכבים הפועלים באמצעות דלק, אנחנו יכולים למצוא גם רכבים היברידים אשר משלבים בתוכם מנוע חשמלי ומנוע בעירה, זאת במטרה להביא לניצול טוב יותר של יתרונות הרכב ולהפחתת שימוש במזהמים.

באופן טבעי, העלייה במספר כלי רכב והשינוי באופי שלהם, משפיע גם על התחום של ביטוח רכב. אנחנו יכולים לראות את זה באופי הפוליסות המוצעות ללקוחות, במחירים שלהן, וכן בהיבטים נוספים שיכולים לבוא לידי ביטוי הן בצד של חברת הביטוח והן בהשפעה על הלקוח.

 

איך אנחנו בוחרים ביטוח רכב בצורה נכונה?

כל אחד מאיתנו צריך לבחור ביטוח רכב שיתאים לצרכים שלו, על פי סוג הרכב שעומד לרשותו ועל פי הצרכים והתנאים הכלכליים שלו. חברות הביטוח מציעות, כאמור, פוליסות מתאימות באופן ספציפי עבור בעלי רכב, על פי מאפיינים שונים, בין אם מדובר במאפיינים אישיים ובין אם מדובר על מאפיינים הקשורים לאופי וסוג הרכב.

כאשר אדם רוכש רכב חשמלי חדש, הוא צריך לבחון שהפוליסה אכן מתאימה לצרכים שלו, בעוד שאם הוא רוכש רכב רגיל, אז עליו לוודא שהפוליסה נותנת לו את מה שצריך בשביל לספק לו את הכיסויים הרלוונטיים. בצורה כזו אפשר ליהנות מפוליסה אופטימאלית.

 

איך רוכשים פוליסה בצורה חכמה

בשביל לרכוש פוליסת ביטוח רכב בצורה חכמה, יש לפנות לאתר Wobi, שם אפשר לקבל הצעות מחיר מחברות ביטוח שונות, להשוות ביניהן ולהחליט איזו פוליסה הכי מתאימה. דרך ההצעות השונות, אפשר יהיה גם ללמוד מה כל חברה מציעה, מה יכול להתאים לנו ובאיזו עלות.

 

 

עיקרי הדברים בכתבה:

רוצים לקרוא עוד?

בלוג

בחירת מיטת קומותיים מושלמת לחדר השינה של הילדים שלך

מיטות קומותיים הן כבר מזמן בחירה פופולרית עבור חדרי שינה לילדים. הם לא רק חוסכים מקום אלא גם מוסיפים אלמנט שובב לחדר. בין אם יש לכם שני ילדים או יותר החולקים חדר או פשוט רוצים ליצור מרחב שינה נוסף עבור הלינה, מיטות קומותיים מספקות פתרון פרקטי ומסוגנן.

Uncategorized

מה תג המחיר לבניית בריכת שחייה ביתית?

האם אי פעם חלמת על נווה מדבר פרטי משלך בצורת בריכת שחייה נוצצת ממש בחצר הבית שלך? בריכת שחייה ביתית יכולה להוות תוספת יוקרתית לנכס שלכם, ולספק לכם מפלט מרענן מהקיץ הישראלי הלוהט. אבל, לפני שאתם עושים את הצעד, חיוני להבין את העלויות הכרוכות בבניית בריכה.

בלוג

מה עדיף – גריל גז או גריל פחמים?

כשזה מגיע לבישול בחוץ, צלייה היא בחירה פופולרית עבור חובבים רבים. עם זאת, הוויכוח בין גרילי גז לגרילי פחמים כבר זמן רב נושא למחלוקת. לשתי

Uncategorized

תביעת נזיקין לאחר פגיעה בעבודה

במקומות עבודה רבים ישנן משימות הטומנות בחובן סיכון מסוים לעובדים. במקרים כאלה, על המעסיק לדאוג לכך שהבטיחות של העובדים במקום העבודה ובמשימות העבודה השונות, נשמרת