התאוששות? איזו התאוששות? קמעונאי בגדים מקצצים בהזמנות בזמן שמפעלים נלחמים כדי לשרוד

קמעונאי בגדים באירופה ובאמריקה יושבים עם מלאי עודף ומצמצמים את הזמנות האביב. סוכני הפצה מתמודדים עם איחור בתשלומים. מפעלי בגדים בבנגלדש מתמוטטים.

תעשיית ההלבשה העולמית, שעברה שנה נוראית, רואה את תקוותה להחלמה מנופצת על ידי גל חדש של סגרי קורונה וגמגום בהפצת החיסונים.

חלק מהקמעונאים הגדולים עדיין מטפלים בבגדי השנה שעברה, שהיו נמכרים במכירות חיסול בזמנים רגילים. הרשת הבריטית פרימרק, למשל, מסרה לסוכנות הידיעות רויטרס כי היא מחזיקה מלאי אביב / קיץ בשווי של כ – 150 מיליון ליש'ט (205 מיליון דולר), ובמלאי  סתיו / חורף בשווי של 200 מיליון ליש"ט (275 מיליון דולר) במחירי 2020.

בתור אינדיקציה של היקף הצבר של שווי הבגדים שלא נמכרו ברחבי העולם, בחנויות ובמחסנים, חברת הייעוץ מקינזי מערכיה את שוויו בסכום שנע בין 140-160 מיליארד יורו (168-192 מיליארד דולר) – יותר מכפליים מאשר בזמנים רגילים.

מארקס אנד ספנסר הבריטית והוגו בוס הגרמני אמרו כי ביצעו הזמנות קטנות מהרגיל לקולקציית האביב השנה.

רוב המותגים עכשיו הם מנסים שלמור עם לוחות זמנים מדוייקים כולם מאוד שמרניים ברכישות.

ואכן, סוכן ההפצה בהונג קונג, חברת Li & Fung, המנהלת יותר מ – 10,000 מפעלים ב – 50 מדינות עבור קמעונאים (כולל שחקנים גלובליים), אמר לרויטרס כי חלק מהקמעונאים ביקשו תנאי תשלום מאוחרים יותר.

עיקרי הדברים בכתבה:

רוצים לקרוא עוד?

בלוג

קידום אתרים בהרצליה

אופטימיזציה למנועי חיפוש או קידום אתרים הוא הנוהג להשפיע על הנראות המקוונת של אתר אינטרנט או דף אינטרנט בתוצאות ללא תשלום של מנוע חיפוש באינטרנט

בלוג

מוצאים לכם חותמת בדיוק בשבילכם

מציאת ציוד משרדי זה בהחלט יכולה להיות משימה מאוד מעיקה. אתם בעלי עסקים או שותפים במשרד ומוכרחים להשיג ציוד מתכלה בכל פעם מחדש, לעשות הזמנות