חברה לפריצת מנעולים

אם אתם מחפשים מנעולן מקצועי ומוסמך כדאי לכם לבחור בחברה לפריצת מנעולים. השאלה תמיד עולה, האם כדאי לבחור בחברה או מנעולן עצמאי? יש לכך כל כך הרבה תשובות, אבל ממה שאנחנו למדים יש תשובה אחת ברורה בה נעסוק עכשיו. אם גם אתם מתלבטים איך למצוא מנעולן מקצועי ומוסמך, ריכזנו לפניכם את התשובות לכל השאלות.

 

חברה לפריצת מנעולים או מנעולן עצמאי?

על פניו, כל עוד מדובר על מנעולן מקצועי ומוסמך, אין שום שאלה בכלל. עם זאת, יש היצע רחב יותר של חברות אשר יוכלו להעניק לכם הרבה יותר ביטחון בבחירה שלכם. בדרך כלל, כאשר מדובר על מנעולן עצמאי יש הרבה יותר ערפל. כשיש חברה מאחורי הבחירה שלנו, יש הרבה בעלי מקצוע מוסמכים אשר התאגדו למקום אחד. חברה חייבת להיות בעל מוניטין ויש לה הרבה יותר משאבים מאשר אדם בודד. כמו כן, חשוב לוודא מי עומד מאחורי החברה. האם מדובר על חברה אשר מחזיקה בתעודת יושרה ומהם תחומי ההתמחות של אותה חברה. בשונה ממנעולן עצמאי, לחברה יש יכולת להחזיק ביותר תחומים תחת ענף המנעולנות. מנעולן מקצועי ומוסמך ככל שיהיה, לא תמיד יחזיק בכל הידע הנדרש לביצוע כל עבודות הפריצה. תחום זה כרוך בידע רחב, החל מסוגי דלתות ועד לסוגי כספות וטכניקות שרק מתחדשות בכל פעם. כמו כן, בדרך כלל המחירים אותם נקבל מחברה מקצועית יהיו נוחים יותר עבור הצרכן ולא יהיה התקלות בעת העבודה לגבי המחיר, דבר שמאוד נפוץ במקצוע.

 

מנעולן באור יהודה פועל 24/7

כמה עולים שירותיו של מנעולן באור יהודה פועל 24/7? המחיר משתנה בהתאם למורכבות העבודה, זה דבר שחייב לציין מראש. עצם העבודה שמדובר על מנעולן באור יהודה פועל 24/7 זה כבר מוכיח שהוא נותן מענה יותר קשוב ללקוחות שלו, נקודת זכות. מנעולן באור יהודה פועל 24/7 אבל המחיר משתנה בהתאם לשעת העבודה. כאשר מדובר על עבודה בשעות היום או בשעות העבודה של בעל המקצוע, המחיר אותו תשלמו ינוע בין 150 ש"ח ועד 700 ש"ח בהתאם לסוג העבודה. כאשר מדובר על שעות הלילה, שבת או חג, המחיר יעלה בכ-50% עד 75%. מנעול באור יהודה פועל 24/7 ויכול גם להעניק שירותים לערים סמוכות במרכז.

 

המחיר הממוצע עבור שירותיו של מנעולן מקצועי ומוסמך עבור פריצת דלת פלדלת נע בין 200 ש"ח ועד 550 ש"ח.

המחיר עבור פריצת כספות יהיה בדרך כלל בין 150 ש"ח עבור כספת ביתית פשוטה ועד 500 ש"ח ולעיתים אף יותר עבור פריצה מורכבת יותר. המחיר עבור פריצת רכב דו גלגלי ינוע בטווח של 150 ש"ח עד 300 ש"ח. קריאה בשעות שאינן שעות העבודה תהיה תוביל למחיר גבוה יותר כפי שציינו.