טחורים ופיסורה

טחורים הם גורם שכיח לדימום רקטלי. דימום מהחלחולת יכול להיגרם מהרבה דברים, אבל חשוב לדעת שטחורים הם הסיבה השכיחה ביותר לתסמין זה.

טחור הוא וריד נפוח בתעלה האנאלית. זה בדרך כלל ללא כאבים ואין לו תסמינים עד שהוא הופך להיות מוגדל או נקרע. כאשר זה קורה, יהיה דימום מפי הטבעת וכאב באזור זה. טחורים יכולים להופיע מסיבות רבות, כולל הריון ועצירות.

אצלנו המרכז לטיפול בטחורים תוכלו להבין שהטיפול בטחורים עשוי לכלול תרופות ללא מרשם, כגון רפידות לוז מכשפות או טיפולים מקומיים אחרים להקלת אי נוחות ונפיחות; מרככי צואה; ואמבטיות חמות או אמבטיות ישיבה

 

טחורים הם מצב שכיח בבני אדם ויכול להיות כואב ולא נוח

טחורים נגרמים מלחץ מוגזם בוורידים של התעלה האנאלית. לחץ זה יכול להיגרם כתוצאה ממאמץ למתן צואה, הריון, השמנת יתר ולעיתים כתוצאה מישיבה ממושכת על האסלה.

טחורים יכולים לגרום לכאב, גירוד, נפיחות ודימום. הם מתחילים בדרך כלל כנפיחות קטנות סביב פי הטבעת שהן רכות למגע אך הן יכולות לגדול ולהיות קשות יותר עם הזמן. הם עשויים גם לייצר ריר או דם כאשר אתה מנגב לאחר מתן צואה מה שנקרא "קרע".

טחורים הם ורידים נפוחים בפי הטבעת, אשר נגרמים לעתים קרובות על ידי מאמץ במהלך יציאות.

קרע של הטחורים הוא מצב שבו טחור הפך כל כך נפוח עד שהוא פורץ דרך העור. זהו מצב כואב מאוד ועלול להוביל לסיבוכים חמורים.

טחורים נגרמים על ידי עלייה בלחץ על הוורידים באזור. ישנם שני סוגים – חיצוני ופנימי. טחורים חיצוניים ממוקמים בפתח פי הטבעת, בעוד טחורים פנימיים נמצאים בפנים.

ניתן לטפל בטחורים חיצוניים באמצעות משחות ללא מרשם רופא, נרות או פדים שניתן להחדיר לפי הטבעת כדי להרגיע ולרפא אותם.

טחורים פנימיים דורשים טיפול רפואי מכיוון שהם עלולים להוביל לקרע או דימום.

טחורים הם ורידים נפוחים בתוך ומסביב לפי הטבעת. הם עשויים להיגרם על ידי לחץ מוגבר בבטן, עצירות, שלשולים או הריון.

 

ממה טחורים יכולים להגרם?

טחורים יכולים להיגרם גם מתזונה לקויה ומחוסר סיבים.

טחור עלול להיקרע אם הוא גדול מכדי שהתעלה האנאלית תכיל אותו. קריש הדם בתוך טחור שנקרע יכול לגרום לכאבים ולדימום.

טחורים הם ורידים נפוחים בפי הטבעת, והם יכולים להיגרם על ידי עצירות, הריון או הרמה כבדה. הם יכולים להיגרם גם על ידי מאמץ במהלך יציאות.

טחור הוא כלי דם שהתנפח ודלקתי. התסמין השכיח ביותר של טחורים הוא דימום רקטלי ללא כאבים.

טחורים אינם גידולים סרטניים אך הם עלולים להוביל לסדק אנאלי במקרים מסוימים.

טחורים וקרע הם לא אותו דבר. טחורים הם ורידים נפוחים בפי הטבעת שעלולים לגרום לכאב ולדימום. קרע הוא כאשר כלי דם בפי הטבעת נקרע, גורם לכאבים עזים ודימומים רבים.

 

עיקרי הדברים בכתבה:

רוצים לקרוא עוד?

בלוג

קידום אתרים בהרצליה

אופטימיזציה למנועי חיפוש או קידום אתרים הוא הנוהג להשפיע על הנראות המקוונת של אתר אינטרנט או דף אינטרנט בתוצאות ללא תשלום של מנוע חיפוש באינטרנט

בלוג

מוצאים לכם חותמת בדיוק בשבילכם

מציאת ציוד משרדי זה בהחלט יכולה להיות משימה מאוד מעיקה. אתם בעלי עסקים או שותפים במשרד ומוכרחים להשיג ציוד מתכלה בכל פעם מחדש, לעשות הזמנות