טיפים לבחירת אוזניות

ישנם כיום אינסוף סוגים של אוזניות, חלקן עונות כל על צרכי המשתמשים וחלקן יכולות לענות על חלק מאוד ספציפי של משתמשים. לכן לפני שאתם קונים אוזניות מאוד חשוב להבין איזה שימוש אתם עושים באוזניות, מה הוא הצורך לשמו אתם קונים אותם וכמובן איך תוכלו למצוא את סוג האוזניות המתאים ביותר עבורכם במחיר הכי משתלם! כל זה במאמר הבא.

סוגי אוזניות וסוגי שימוש

כמו שכבר ציינו בפתיחה יש כיום כמה סוגים של אוזניות אבל על מנת שנוכל לצמצם לכם את האפשרויות ולקבל את אלו שיכולות הכי להתאים לכם, החלטנו לפרט עבורכם את סוגי האוזניות הבאות:

1.אוזניות "אין אייר"- עבודה ויום יום

ביחס לכל האוזניות שאנחנו מכירים כיום, ישנו סוג אחד שהוא די חדש והכניס טרנד נוסף אל עולם האוזניות. אם לאנשים שרוב העבודה שלהם מתלווה לשיחות טלפון ארוכות, היינו רגילים לראות אותם עם אוזניית בלוטוס יחידה ולרוב עם מיקרופון חיצוני המחובר לדש החולצה.

אך בשלוש שנים האחרונות נכנסו אל חיינו אוזניות האייר פודס השונות שלהם יש שימוש רחב, גם לאנשים המנהלים שיחות טלפון ארוכות וגם לאנשים שעושים הליכה. כך נכנסו אוזניות האיירפודס השונות והחליפו כמעט לגמרי את אוזניות ה"אין-אייר" עם החוט.

2.אוזניות קשת-ספורט ומוזיקה

אוזניות הקשת גם כן בעלות מגוון רחב של סוגים, חלקן יכולות לבודד רעשים כמעט לגמרי וחלקן עד אחוז מסויים. באוזניות אלו משתמשים גם גיימרים, מוזיקאים ואנשי מוזיקה. כל אחד על פי סוג האוזניה, בין אם היא "אובר אייר" או אוזניית קשת בגודל סטנדרטי ורגיל.  כך שתוכלו למצוא אוזניות היעילות יותר לאימונים אינטנסיבים אשר מייצרים לרוב בידוד כמעט מוחלט מהסביבה או במשחק מחשב.

סוגי ה"אובר אייר" יכולים לשמש גם מוזיקאים  שרבים מהם עושים שימוש באוזניות אלו, אוזניות כמו "מרשל" ו"ביטס" ידועות בשמיעה כמעט חלקה של המוזיקה ובעלות יכולת של יצירת סאונד מרשימה ולכן גם לא מעט מתחרות. לכן אוזניות קשת יכולות להתאים למספר רב של עיסוקים. תוכלו גם למצוא אותם בגרסאות ללא חוט המתחברות על ידי בלוטוס או עם חוט וגם בגרסאות ה"אובר אייר" עוצמתיות עם חוט. 

3.אוזניות ספורט

אוזניות אלו מעוצבות בצורה הנצמדת לאוזן בשלל סוגים וצורות, חלקן מאוישות בחלקי סיליקון על מנת ליצור אטימות מירבית יותר וחלק מהאוזניות גם יהיו עמידות למים ולזיעה מירבית.

אך מה שבטוח שסוג האוזניות מהסוג הזה לרוב מתאים לאימונים אינטנסיבים, גם צורת העיצוב שלו אמורה לשמור על האוזניות בצורה כמעט סטטית על האוזניים.

סיכום

אוזניות יכולות להיות גאדג'ט מאוד שימושי, בין אם אתם עושים ספורט או סתם אוהבים לקרוא את העיתון שלכם עם מוזיקה באוזניים. לכן אחרי שהבנתם את סוג האוזניות שהכי מתאימות לכם, בצעו איזה שהוא סקר שוק קטן ובדקו איזה סוג מכל אלו גם מתאים לכיס שלכם וגם לצרכים שלכם.