כרטיס אשראי נטען – כל מה שאתם צריכים לדעתוחשוב שתזכרו

 

כאילו אין בכל הכרטיסים הנמצאים אצלנו בארנק, כדי לבלבל אותנו, בתקופה האחרונה הולכת וצוברת תנופה התופעה של מעבר לכרטיסי אשראי נטענים. אלא שבמקרה של כרטיס אשראי נטען, הוא אינו מוביל אותך להוציא יותר כסף מהנדרש, בלי חשבון ובלי לחשוב על ההשלכות, אלא הוא דווקא גורם לחיסכון ושליטה מלאה בהוצאות. צרכנות חכמה זו, בעזרת כרטיס אשראי נטען, הופכת אותו לכלי המושלם עבור כל בעל עסק, משפחות, הורים לילדים ועוד- הרוצים ביטחון, ראש שקט ולא להגיע לכדי מצבפיננסי קשה. כרטיס אשראי נטען – כל מה שאתם צריכים לדעת, לטובתכם.

כרטיס אשראי כל מה שאתם צריכים לדעת ומה ההבדל בינו לבין כרטיסי אשראי רגילים

כרטיס אשראי נטען, דומה בעיקרו לכרטיס האשראי הרגיל והמוכר לנו. גם דרכו ניתן למשוך כספים, לבצע עסקאות הן בעולם הפיזי והן באמצעות אונליין, לערוך תשלומים ועוד. אלא שכרטיס אשראי רגיל מאפשר לנו לבזבז ולקנות בלי חשבון ובלי מעצורים, בכל סכום. למעשה, לזה הוא נולד, לגרום לנו להוציא כסף, גם כשאין לנו. גם האפשרות לדחות תשלומים ובכך לאבד את השליטה על ההוצאות ועל יכולת המחיה שלנו- גבוהה מאוד. זהו פוטנציאל לאסון פיננסי לכל משפחה או עסק שההתדרדרות שלו יכולה להיות מסוכנת מאוד.

בעולם, הבינו את הקושי להתנהל בלימעצורים ופיתחו את שיטת כרטיסי האשראי הנטענים, שהפכה לשולטת בתחום הכרטיסים ומירב העסקאות מבוצעים דרכה. כעת, גם בישראל מתחילים להבין את היתרונות הגלומים בו. כרטיס אשראי נטען, הוא בעצם אמצעי תשלום הנטען מראש בסכום מסוים. ככזה, ניתן לעשות אתו הכל אך אי אפשר לחרוג מעבר לסכום שיש לנו. למעשה- זה כמו ארנק דיגיטלי של מזומן. אם אין לנו מספיק כסף בכרטיס– לא נוכל לבזבז סתם ולא נכנס למינוס. ממילא, גם לא נכנס לעוד ועוד חובות ונכרע תחת נטל הריבית.

כרטיס אשראי כל מה שאתם צריכים לדעת ומי רשאי לעשות בו שימוש

לכרטיס אשראי נטען זכאי כל תושב ישראל מגיל 18 ומעלה ותהליך ההנפקה פשוט הרבה יותר מכל כרטיס אשראי רגיל. חשוב להבין, כרטיס האשראי הנטען אינו מקושר לחשבון הבנק שלנו ולכן לא נסבול מכל החוליים הרגילים. אנו רק מטעינים בו את הסכום הרצוי על ידנו ומשתמשים בו בפרקי הזמן הבאים עד סיום הכסף המוטען בו. במקרים כאלו, נוכל להטעין סכום נוסף או פשוט לזרוק אותו.

בכרטיס אשראי נטען, ניתן להכניס לרוב שקלים, דולרים ואירו, למרות שיש כרטיסים בהם ניתן להכניס גם לירה שטרלינג או מטבעות אחרים. מתוך כך, נקל להבין כי ניתן לשלם אתו גם בחו"ל. בנוסף, ניתן לעשות באמצעותו גם קניות ורכישות באינטרנט, לבצע תשלומים, העברות בין כרטיסים וחשבונות, למשוך כסף בעמדות הכספומט ואפילו לשלם הוראות קבע במגבלות מסוימות. מבחינת בטחון, הרי שבדומה לכרטיס האשראי הרגיל, גם כרטיס זה מכיל קוד סודי.

עלויות והטענה

קיימים כרטיסים נטענים שונים ולכל אחד אפיונים משלו ולכן בדקו מה הכי טוב עבורכם. אם זאת, ניתןלומר בהכללה כי בעת  ההטענה של הכרטיס בסכום כסף, נלקחת ממכם עמלה מסוימת המהווה אחוז מהסכום הנטען. לרוב, לא תצטרכו לאחר מכן לשלם עמלה על העסקאות עצמן או שהעמלה, במידה וכן נגבית, נמוכה יחסית לעמלות כרטיסי האשראי הרגילים. את הכרטיס עצמו ניתן להטעין במספר רב של נקודות הטענה, הפרושים בארץ, במזומן או באשראי או בהעברה בנקאית וכן באפליקציות אינטרנטיות.

עיקרי הדברים בכתבה:

רוצים לקרוא עוד?

סולארי
בלוג

דמיינו עולם שבו אתם כבר לא חוששים מהתייקרות החשמל, עולם שבו הבית שלכם מייצר חשמל משלו, חופשי מאחיזתם של תאגידי אנרגיה. אין זה חלום רחוק אלא מציאות מוחשית באמצעות נחלה סולארית.

סוכנות ביטוח
בלוג

אסטרטגיות ניהול מנצחות לסוכנויות ביטוח בעידן הדיגיטלי

המהפכה הדיגיטלית שטפה תעשיות, עיצבה מחדש את השוק והגדירה מחדש את ציפיות הלקוחות. גל השינוי הזה לא פסח על ענף הביטוח, שניצב כעת בחזית חדשה ודיגיטלית. ניווט בנוף המתפתח ללא הרף דורש יותר מאחיזה איתנה בשיטות מסורתיות; הוא קורא לאימוץ נועז של אסטרטגיות ניהול מודרניות התואמות את העידן הדיגיטלי של ימינו.