כרטיס אשראי נטען – כל מה שאתם צריכים לדעתוחשוב שתזכרו

 

כאילו אין בכל הכרטיסים הנמצאים אצלנו בארנק, כדי לבלבל אותנו, בתקופה האחרונה הולכת וצוברת תנופה התופעה של מעבר לכרטיסי אשראי נטענים. אלא שבמקרה של כרטיס אשראי נטען, הוא אינו מוביל אותך להוציא יותר כסף מהנדרש, בלי חשבון ובלי לחשוב על ההשלכות, אלא הוא דווקא גורם לחיסכון ושליטה מלאה בהוצאות. צרכנות חכמה זו, בעזרת כרטיס אשראי נטען, הופכת אותו לכלי המושלם עבור כל בעל עסק, משפחות, הורים לילדים ועוד- הרוצים ביטחון, ראש שקט ולא להגיע לכדי מצבפיננסי קשה. כרטיס אשראי נטען – כל מה שאתם צריכים לדעת, לטובתכם.

כרטיס אשראי כל מה שאתם צריכים לדעת ומה ההבדל בינו לבין כרטיסי אשראי רגילים

כרטיס אשראי נטען, דומה בעיקרו לכרטיס האשראי הרגיל והמוכר לנו. גם דרכו ניתן למשוך כספים, לבצע עסקאות הן בעולם הפיזי והן באמצעות אונליין, לערוך תשלומים ועוד. אלא שכרטיס אשראי רגיל מאפשר לנו לבזבז ולקנות בלי חשבון ובלי מעצורים, בכל סכום. למעשה, לזה הוא נולד, לגרום לנו להוציא כסף, גם כשאין לנו. גם האפשרות לדחות תשלומים ובכך לאבד את השליטה על ההוצאות ועל יכולת המחיה שלנו- גבוהה מאוד. זהו פוטנציאל לאסון פיננסי לכל משפחה או עסק שההתדרדרות שלו יכולה להיות מסוכנת מאוד.

בעולם, הבינו את הקושי להתנהל בלימעצורים ופיתחו את שיטת כרטיסי האשראי הנטענים, שהפכה לשולטת בתחום הכרטיסים ומירב העסקאות מבוצעים דרכה. כעת, גם בישראל מתחילים להבין את היתרונות הגלומים בו. כרטיס אשראי נטען, הוא בעצם אמצעי תשלום הנטען מראש בסכום מסוים. ככזה, ניתן לעשות אתו הכל אך אי אפשר לחרוג מעבר לסכום שיש לנו. למעשה- זה כמו ארנק דיגיטלי של מזומן. אם אין לנו מספיק כסף בכרטיס– לא נוכל לבזבז סתם ולא נכנס למינוס. ממילא, גם לא נכנס לעוד ועוד חובות ונכרע תחת נטל הריבית.

כרטיס אשראי כל מה שאתם צריכים לדעת ומי רשאי לעשות בו שימוש

לכרטיס אשראי נטען זכאי כל תושב ישראל מגיל 18 ומעלה ותהליך ההנפקה פשוט הרבה יותר מכל כרטיס אשראי רגיל. חשוב להבין, כרטיס האשראי הנטען אינו מקושר לחשבון הבנק שלנו ולכן לא נסבול מכל החוליים הרגילים. אנו רק מטעינים בו את הסכום הרצוי על ידנו ומשתמשים בו בפרקי הזמן הבאים עד סיום הכסף המוטען בו. במקרים כאלו, נוכל להטעין סכום נוסף או פשוט לזרוק אותו.

בכרטיס אשראי נטען, ניתן להכניס לרוב שקלים, דולרים ואירו, למרות שיש כרטיסים בהם ניתן להכניס גם לירה שטרלינג או מטבעות אחרים. מתוך כך, נקל להבין כי ניתן לשלם אתו גם בחו"ל. בנוסף, ניתן לעשות באמצעותו גם קניות ורכישות באינטרנט, לבצע תשלומים, העברות בין כרטיסים וחשבונות, למשוך כסף בעמדות הכספומט ואפילו לשלם הוראות קבע במגבלות מסוימות. מבחינת בטחון, הרי שבדומה לכרטיס האשראי הרגיל, גם כרטיס זה מכיל קוד סודי.

עלויות והטענה

קיימים כרטיסים נטענים שונים ולכל אחד אפיונים משלו ולכן בדקו מה הכי טוב עבורכם. אם זאת, ניתןלומר בהכללה כי בעת  ההטענה של הכרטיס בסכום כסף, נלקחת ממכם עמלה מסוימת המהווה אחוז מהסכום הנטען. לרוב, לא תצטרכו לאחר מכן לשלם עמלה על העסקאות עצמן או שהעמלה, במידה וכן נגבית, נמוכה יחסית לעמלות כרטיסי האשראי הרגילים. את הכרטיס עצמו ניתן להטעין במספר רב של נקודות הטענה, הפרושים בארץ, במזומן או באשראי או בהעברה בנקאית וכן באפליקציות אינטרנטיות.

עיקרי הדברים בכתבה:

רוצים לקרוא עוד?

בלוג

איך לבנות אתר בוורדפרס?

וורדפרס היא מערכת ה-CMS הפופולרית ביותר בעולם והיא נמצאת בשימוש על ידי למעלה מ-60 מיליון אתרים. וורדפרס היא מערכת חינמית וקוד פתוח לניהול תוכן שניתן

בלוג

טחורים ופיסורה

טחורים הם גורם שכיח לדימום רקטלי. דימום מהחלחולת יכול להיגרם מהרבה דברים, אבל חשוב לדעת שטחורים הם הסיבה השכיחה ביותר לתסמין זה. טחור הוא וריד

בלוג

אימון תעסוקתי

ההכשרה המקצועית היא חלק חשוב במערכת החינוך. הוא מספק דרך לצעירים ללמוד מיומנויות וידע שיהיו שימושיים בקריירה העתידית שלהם. ההכשרה המקצועית ספגה ביקורת על כך