למה זה כל כך חשוב לרכוש ביטוח נהג חדש?

כל מי שיש לו רכב משלו, יודע שעליו לרכוש פוליסת ביטוח רכב. על פי החוק, הוא לא יכול להשתמש בו אם אין לו ביטוח חובה. שאר הפוליסות, מקיף וצד ג', בעל הרכב בוחר אם לרכוש ושום דבר לא מחייב אותו לעשות כך. לטובתו, על מנת לשמור על הרכב שלו ובשביל להימנע מהוצאות גבוהות ומיותרות, מוטב לו לרכוש אותן.

יש מקרים בהם צריך להתאים את הפוליסה לסוג המשתמשים ברכב. אחד המקרים הבולטים הוא אם יש נהג חדש שמשתמש בו. בעיקרון, כאשר נהג חדש מצטרף לרשימת הנהגים שאמורים להשתמש ברכב, אז מוסיפים אותו לרשימת המבוטחים בביטוח חובה ומכניסים את המאפיינים השונים הרלוונטיים מבחינתו, מה שאומר שתנאי הפוליסה והעלויות שלה יכולים להשתנות.

אך גם במקרים אחרים מוטב לרכוש פוליסת ביטוח נהג חדש. ההסבר לכך הוא פשוט, בצורה כזו הפוליסה מתאמת הרבה יותר נכון לצרכים של הנהג.

מה כולל ביטוח נהג חדש

קיימת הכרה שנהג חדש, בגלל חוסר הניסיון שלו, הוא הרבה יותר "מסוכן" על פניו מנהג ותיק. בוודאי אם מדובר בנהג צעיר, בלי משפחה, מה שאומר ששיקול הדעת הוא שונה, הוא לוקח יותר סיכונים בצורה לא שקולה ולכן הוא עלול להוות איום גדול יותר מאשר נהגים ותיקים, שיש להם כבר שיקול דעת, יש להם משפחה ומבינים את כובד האחריות המוטלת עליהם כשהם עולים על הכביש.

כדאי לציין שפוליסה לנהג חדש אינה בהכרח שונה בהרבה מפוליסה רגילה, התנאים הם אותם תנאים וכך גם הכיסויים, השוני העיקרי הוא רמת הניסיון של הנהג וכתוצאה מכך הסיכון שלוקחת חברת הביטוח בעת כיסוי של נהג חדש.

איך רוכשים פוליסה בצורה נכונה

בשביל לרכוש פוליסת ביטוח נהג חדש בצורה נכונה, יש לפנות ל- Wobi ולבצע השוואת מחירים בין הצעות שונות שחברות הביטוח מספקות לנו. שם אנחנו מקבלים שורה של הצעות מחיר ויכולים להשוות ביניהן.

אנחנו יכולים לבחון מה כל חברה מציעה ובאיזו עלות. נבחן עד כמה זה משתלם לנו ובסופו של דבר נחליט מה ההצעה הנכונה בשבילנו. בצורה כזו נוכל לחסוך בעלויות ולרכוש את הפוליסה הטובה ביותר מבחינתנו.

 

 

עיקרי הדברים בכתבה:

רוצים לקרוא עוד?

כמה כסף שווה המתכת

מחיר המתכת משתנה מאז גילויה. המחיר מושפע מהביקוש וההיצע של מתכת. בעבר, אנשים השתמשו במתכות כמו נחושת וזהב לייצור מטבעות. מטבעות אלו נעשו עם כמות

בלוג

עבור מה משמש טופס 101

אחד מהטפסים שכולנו מכירים היטב הוא טופס 101 אותו אנו צריכים למלא בכל פעם שאנחנו מתחילים עבודה חדשה וגם בכל שנה מחדש. מאז שפרצו לעולם

בלוג

תוכניות חיסכון

תוכניות חיסכון הן דרך מצוינת להתחיל לחסוך לעתיד. הם יכולים לעזור לך להתחיל עם החיסכון הפנסיוני שלך, קרנות חירום ועוד. למידע נוסף היכנסו לאתר שלנו http://bankinfo.co.il