למה זה כל כך חשוב לרכוש ביטוח נהג חדש?

כל מי שיש לו רכב משלו, יודע שעליו לרכוש פוליסת ביטוח רכב. על פי החוק, הוא לא יכול להשתמש בו אם אין לו ביטוח חובה. שאר הפוליסות, מקיף וצד ג', בעל הרכב בוחר אם לרכוש ושום דבר לא מחייב אותו לעשות כך. לטובתו, על מנת לשמור על הרכב שלו ובשביל להימנע מהוצאות גבוהות ומיותרות, מוטב לו לרכוש אותן.

יש מקרים בהם צריך להתאים את הפוליסה לסוג המשתמשים ברכב. אחד המקרים הבולטים הוא אם יש נהג חדש שמשתמש בו. בעיקרון, כאשר נהג חדש מצטרף לרשימת הנהגים שאמורים להשתמש ברכב, אז מוסיפים אותו לרשימת המבוטחים בביטוח חובה ומכניסים את המאפיינים השונים הרלוונטיים מבחינתו, מה שאומר שתנאי הפוליסה והעלויות שלה יכולים להשתנות.

אך גם במקרים אחרים מוטב לרכוש פוליסת ביטוח נהג חדש. ההסבר לכך הוא פשוט, בצורה כזו הפוליסה מתאמת הרבה יותר נכון לצרכים של הנהג.

מה כולל ביטוח נהג חדש

קיימת הכרה שנהג חדש, בגלל חוסר הניסיון שלו, הוא הרבה יותר "מסוכן" על פניו מנהג ותיק. בוודאי אם מדובר בנהג צעיר, בלי משפחה, מה שאומר ששיקול הדעת הוא שונה, הוא לוקח יותר סיכונים בצורה לא שקולה ולכן הוא עלול להוות איום גדול יותר מאשר נהגים ותיקים, שיש להם כבר שיקול דעת, יש להם משפחה ומבינים את כובד האחריות המוטלת עליהם כשהם עולים על הכביש.

כדאי לציין שפוליסה לנהג חדש אינה בהכרח שונה בהרבה מפוליסה רגילה, התנאים הם אותם תנאים וכך גם הכיסויים, השוני העיקרי הוא רמת הניסיון של הנהג וכתוצאה מכך הסיכון שלוקחת חברת הביטוח בעת כיסוי של נהג חדש.

איך רוכשים פוליסה בצורה נכונה

בשביל לרכוש פוליסת ביטוח נהג חדש בצורה נכונה, יש לפנות ל- Wobi ולבצע השוואת מחירים בין הצעות שונות שחברות הביטוח מספקות לנו. שם אנחנו מקבלים שורה של הצעות מחיר ויכולים להשוות ביניהן.

אנחנו יכולים לבחון מה כל חברה מציעה ובאיזו עלות. נבחן עד כמה זה משתלם לנו ובסופו של דבר נחליט מה ההצעה הנכונה בשבילנו. בצורה כזו נוכל לחסוך בעלויות ולרכוש את הפוליסה הטובה ביותר מבחינתנו.

 

 

עיקרי הדברים בכתבה:

רוצים לקרוא עוד?

כלי עבודה לאתרי בניין

אתרי בנייה הם מקומות מסובכים. ישנם כלים רבים שעוזרים לעובדים באתר. כלים אלה הם לרוב כבדים וקשים לנשיאה. הם גם תופסים הרבה מקום, מה שלא

בלוג

קידום אתרים בהרצליה

אופטימיזציה למנועי חיפוש או קידום אתרים הוא הנוהג להשפיע על הנראות המקוונת של אתר אינטרנט או דף אינטרנט בתוצאות ללא תשלום של מנוע חיפוש באינטרנט