למה לבחור במשכנתא הפוכה

התודעה של רכישה בית בישראל הינה עצומה ובעלת משקל רב. שלא כמו במדינות אחרות בעולם, בהן לא עושים עניין גדול במיוחד ברכישה של דירה ויותר מעוניינים לשכור לתקופות ארוכות, בישראל האנשים אוהבים להרגיש שיש להם נכס ברשותם תחת ידם. דבר זה מתעצם יותר בקרב אנשים מבוגרים ובני הגיל השלישי. כל מי שלוקח משכנתא יודע עד כמה אחריות יש לו להחזיר את התשלומים במלואם כל חודש בזמן. משכנתא הפוכה מאפשרת לבני הגיל השלישי, בני שישים ומעלה, לקבל הלוואת משכנתא בתנאים מעולים עם כללים מיוחדים המאפיינים רק אותם.

אם אתם בני הגיל השלישי ויש לכם דירה בבעלותכם, ייתכן ותרצו לשמוע עוד על איך לקבל משכנתא הפוכה ולשפר את איכות החיים שלכם. לכם אנו מציעים לפנות אל פרץ פיננסים ולקבל את הייעוץ וההצעות הטובות ביותר!

 

משכנתא הפוכה – מה זה, ואיך זה עובד?

משכנתא הפוכה היא בסופו של דבר הלוואה, המאפשרת לכם ללוות כנגד ההון העצמי של הבית שלכם ללא צורך בתשלום מס. שלא כמו בתשלום עבור משכנתא רגילה אותה לוקחים מרבית האוכלוסייה, במסגרתה משלמים תשלומים חודשיים על מנת שבסופה של התקופה תחזירו את ההלוואה במלואה, בהלוואת משכנתא הפוכה אתם הם אלו המקבלים תשלומים מהמלווה.

מצד אחד אינכם צריכים לשלם עבור תשלומי המשכנתא החודשיים, מצד שני אתם עדיין תהיו חייבים בתשלומי ארנונה וביטוחים וכמובן להמשיך ולתחזק את הבית שלכם.

 

כמה עניינים חשובים שחיוני שתדעו על משכנתאות הפוכות

חשוב לציין שמשכנתא הפוכה היא לא כסף חינם. המושג "הפוך" מתייחס רק ליתרת ההלוואה שלכם. כל עוד שאתם נשארים הבעלים של הבית שלכם ומקבלים את התשלומים, הריבית חודשית מתווספת ליתרת ההלוואה ובכך מגדילה את החוב שלכם לאורך כל טווח חיי ההלוואה, אלא אם כן תחליטו להמיר את הדרך הזו ולבצע תשלומים.

רבים מבני הגיל השלישי שוקלים לשפר את איכות חייהם ולקבל משכנתאות בתנאים מעולים. משכנתא הפוכה היא דרך מעולה אך יש לצידה תנאים וכללים שחייבים לעמוד בהם. זה יכול לקרוץ להמון אנשים שלא ממש מבינים בתחום הפיננסים, ולכן חשוב לעשות את התהליכים דרך אנשי מקצוע אמינים וטובים. דרך פרץ פיננסים תוכלו לקבל הדרכה, ליווי וייעוץ צמוד בכל הנוגע ללקיחת משכנתאות הפוכות ולהפוך לבעלים המאושרים של הדירה החדשה שלכם.

עיקרי הדברים בכתבה:

רוצים לקרוא עוד?

בלוג

אקורדים לשיר ניצוצות

המבוא לסעיף צריך להיות תיאור קצר של מה עוסק הסעיף. אקורדים לשירים הם הקווים המוזיקליים המספקים מנגינה והרמוניה בשיר. אקורד יכול להיות מורכב משלושה צלילים

בלוג

חילוץ מעמ

מע"מ הוא מס הנגבה בדרך כלל על מכירת סחורות ושירותים באיחוד האירופי. מס זה חל על רוב הסחורות והשירותים, למעט כמה חריגים. מטרת המע"מ היא

Uncategorized

6 דרכים יצירתיות לשיפור עיצוב הגג

הגג הוא מרכיב חיוני בכל בית או בניין, ולעיצוב שלו יכולה להיות השפעה גדולה על האסתטיקה הכללית. למרבה הצער, גגות רבים מתוכננים מתוך מחשבה על