למה לבחור במשכנתא הפוכה

התודעה של רכישה בית בישראל הינה עצומה ובעלת משקל רב. שלא כמו במדינות אחרות בעולם, בהן לא עושים עניין גדול במיוחד ברכישה של דירה ויותר מעוניינים לשכור לתקופות ארוכות, בישראל האנשים אוהבים להרגיש שיש להם נכס ברשותם תחת ידם. דבר זה מתעצם יותר בקרב אנשים מבוגרים ובני הגיל השלישי. כל מי שלוקח משכנתא יודע עד כמה אחריות יש לו להחזיר את התשלומים במלואם כל חודש בזמן. משכנתא הפוכה מאפשרת לבני הגיל השלישי, בני שישים ומעלה, לקבל הלוואת משכנתא בתנאים מעולים עם כללים מיוחדים המאפיינים רק אותם.

אם אתם בני הגיל השלישי ויש לכם דירה בבעלותכם, ייתכן ותרצו לשמוע עוד על איך לקבל משכנתא הפוכה ולשפר את איכות החיים שלכם. לכם אנו מציעים לפנות אל פרץ פיננסים ולקבל את הייעוץ וההצעות הטובות ביותר!

 

משכנתא הפוכה – מה זה, ואיך זה עובד?

משכנתא הפוכה היא בסופו של דבר הלוואה, המאפשרת לכם ללוות כנגד ההון העצמי של הבית שלכם ללא צורך בתשלום מס. שלא כמו בתשלום עבור משכנתא רגילה אותה לוקחים מרבית האוכלוסייה, במסגרתה משלמים תשלומים חודשיים על מנת שבסופה של התקופה תחזירו את ההלוואה במלואה, בהלוואת משכנתא הפוכה אתם הם אלו המקבלים תשלומים מהמלווה.

מצד אחד אינכם צריכים לשלם עבור תשלומי המשכנתא החודשיים, מצד שני אתם עדיין תהיו חייבים בתשלומי ארנונה וביטוחים וכמובן להמשיך ולתחזק את הבית שלכם.

 

כמה עניינים חשובים שחיוני שתדעו על משכנתאות הפוכות

חשוב לציין שמשכנתא הפוכה היא לא כסף חינם. המושג "הפוך" מתייחס רק ליתרת ההלוואה שלכם. כל עוד שאתם נשארים הבעלים של הבית שלכם ומקבלים את התשלומים, הריבית חודשית מתווספת ליתרת ההלוואה ובכך מגדילה את החוב שלכם לאורך כל טווח חיי ההלוואה, אלא אם כן תחליטו להמיר את הדרך הזו ולבצע תשלומים.

רבים מבני הגיל השלישי שוקלים לשפר את איכות חייהם ולקבל משכנתאות בתנאים מעולים. משכנתא הפוכה היא דרך מעולה אך יש לצידה תנאים וכללים שחייבים לעמוד בהם. זה יכול לקרוץ להמון אנשים שלא ממש מבינים בתחום הפיננסים, ולכן חשוב לעשות את התהליכים דרך אנשי מקצוע אמינים וטובים. דרך פרץ פיננסים תוכלו לקבל הדרכה, ליווי וייעוץ צמוד בכל הנוגע ללקיחת משכנתאות הפוכות ולהפוך לבעלים המאושרים של הדירה החדשה שלכם.

עיקרי הדברים בכתבה:

רוצים לקרוא עוד?

בלוג

בחירת מיטת קומותיים מושלמת לחדר השינה של הילדים שלך

מיטות קומותיים הן כבר מזמן בחירה פופולרית עבור חדרי שינה לילדים. הם לא רק חוסכים מקום אלא גם מוסיפים אלמנט שובב לחדר. בין אם יש לכם שני ילדים או יותר החולקים חדר או פשוט רוצים ליצור מרחב שינה נוסף עבור הלינה, מיטות קומותיים מספקות פתרון פרקטי ומסוגנן.

Uncategorized

מה תג המחיר לבניית בריכת שחייה ביתית?

האם אי פעם חלמת על נווה מדבר פרטי משלך בצורת בריכת שחייה נוצצת ממש בחצר הבית שלך? בריכת שחייה ביתית יכולה להוות תוספת יוקרתית לנכס שלכם, ולספק לכם מפלט מרענן מהקיץ הישראלי הלוהט. אבל, לפני שאתם עושים את הצעד, חיוני להבין את העלויות הכרוכות בבניית בריכה.

בלוג

מה עדיף – גריל גז או גריל פחמים?

כשזה מגיע לבישול בחוץ, צלייה היא בחירה פופולרית עבור חובבים רבים. עם זאת, הוויכוח בין גרילי גז לגרילי פחמים כבר זמן רב נושא למחלוקת. לשתי

Uncategorized

תביעת נזיקין לאחר פגיעה בעבודה

במקומות עבודה רבים ישנן משימות הטומנות בחובן סיכון מסוים לעובדים. במקרים כאלה, על המעסיק לדאוג לכך שהבטיחות של העובדים במקום העבודה ובמשימות העבודה השונות, נשמרת