ניקוי מאגרי מים בבניין משותף מחיר

על פי סקר שנעשה על ידי האיגוד לניהול מבנים בארץ, כמחצית מהבתים אשר נמצאים בבניינים גבוהים אינם מתוחזקים כמו שצריך, זאת מכיוון שלא כולם מודעים לחשיבות שיש במאגרי המים הנמצאים לבניין, כך יוצא כי דיירי הבניין וכן וועד הבית מזניחים את הנושא, כל זה קורה מתוצאה של אנשים אשר מעוניינים לחסוך בכסף, אך חשוב לדעת כי מה שתחסכו עכשיו יעלה לכם ביוקר בהמשך!

ברוב המקרים דבר זה יכול לנבוע גם מהסיבה כי המון דיירים אשר רוכשים בתים בבניינים הגבוהים לא מודעים כלל למשמעות של ניקוי מאגרי המים.

זה קורה מכיוון שרוב האנשים רגילים לבניינים הנמוכים אשר כל מה שהם מצריכים מהדיירים זה רק תחזוק תקין של הבניין עצמו, אך כיום קיימים בישראל המון בניינים גבוהים שהאחזקה שלהם צריכה להיעשות בצורה מקצועית יותר.

בבניינים הגבוהים קיימים מאגרי מים אשר משותפים לדיירי הבניין, והתחזוקה של המאגרים צריכה להתבצע באופן מקצועי ושוטף בכל בניין.

מדוע מומלץ לעשות ניקוי למאגרי מים?

בבניינים משותפים מאגרי המים חשופים לזיהומים רבים וכן ללכלוך שיש באפשרותו להגיע למאגרי המים, במידה והמים הינם מזוהמים זה יכול להביא חיידקים רבים וכן מחלות זיהומיות.

לכן, בבניינים משותפים חייב להיות שיתוף פעולה מכל דיירי הבניין על מנת לתחזק את הבניין בצורה הטובה והיעילה ביותר עבור כולם, מה שמחייב לעשות ניקוי מאגרי מים באופן שוטף על מנת שהדיירים בבניין לא יחשפו למחלות מזהמות.

הדיירים יכולים להיפגע מהמים בכל עת בה המים בשימוש בביתם, מה שאומר שאפילו בפעולה הכי בסיסית של צחצוח שינים תהיה סכנה לדיירים להיחשף לזיהומים, בנוסף מים העומדים זמן רב ללא שימוש כמו למשל: מאגרי מים לשעת חירום, ואשר אותו מאגר לא יהיה מתוחזק כראוי, יכול להימצא במים חיידק היכול להיות קטלני עבור בני אדם.

עיקרי הדברים בכתבה:

רוצים לקרוא עוד?

בלוג

החשיבות של מיתוג עסקי לבית העסק שלך

מאת צוות מומחי www.expert.co.il מיתוג הינו מכלול של מאפיינים הכולל את הערכים, התועלות, התחושות, הרגשות והמחשבות, שבעל המותג מעוניין ליצור בקרב הלקוחות, והמבדלים בתודעתו את

בלוג

איך תבחרו יועץ עסקי נכון?

  בחירת איש מקצוע הוא החלק הכי פחות אהוב, בלשון המעטה, בכל מקרה בו אנו זקוקים לשירותיו של כזה. הסיבה לכך היא שאין לנו ידע

בלוג

סליקת אשראי מומלצת באינטרנט

  סליקת אשראי מומלצת באינטרנט היא פתרון, שאנו כמעט איננו יכולים כיום בלעדיו. העולם הדיגיטלי ובתוכו תחום הרכישות באמצעות המסחר האלקטרוני צועד בצעדי ענק קדימה