ניקוי מאגרי מים בבניין משותף מחיר

על פי סקר שנעשה על ידי האיגוד לניהול מבנים בארץ, כמחצית מהבתים אשר נמצאים בבניינים גבוהים אינם מתוחזקים כמו שצריך, זאת מכיוון שלא כולם מודעים לחשיבות שיש במאגרי המים הנמצאים לבניין, כך יוצא כי דיירי הבניין וכן וועד הבית מזניחים את הנושא, כל זה קורה מתוצאה של אנשים אשר מעוניינים לחסוך בכסף, אך חשוב לדעת כי מה שתחסכו עכשיו יעלה לכם ביוקר בהמשך!

ברוב המקרים דבר זה יכול לנבוע גם מהסיבה כי המון דיירים אשר רוכשים בתים בבניינים הגבוהים לא מודעים כלל למשמעות של ניקוי מאגרי המים.

זה קורה מכיוון שרוב האנשים רגילים לבניינים הנמוכים אשר כל מה שהם מצריכים מהדיירים זה רק תחזוק תקין של הבניין עצמו, אך כיום קיימים בישראל המון בניינים גבוהים שהאחזקה שלהם צריכה להיעשות בצורה מקצועית יותר.

בבניינים הגבוהים קיימים מאגרי מים אשר משותפים לדיירי הבניין, והתחזוקה של המאגרים צריכה להתבצע באופן מקצועי ושוטף בכל בניין.

מדוע מומלץ לעשות ניקוי למאגרי מים?

בבניינים משותפים מאגרי המים חשופים לזיהומים רבים וכן ללכלוך שיש באפשרותו להגיע למאגרי המים, במידה והמים הינם מזוהמים זה יכול להביא חיידקים רבים וכן מחלות זיהומיות.

לכן, בבניינים משותפים חייב להיות שיתוף פעולה מכל דיירי הבניין על מנת לתחזק את הבניין בצורה הטובה והיעילה ביותר עבור כולם, מה שמחייב לעשות ניקוי מאגרי מים באופן שוטף על מנת שהדיירים בבניין לא יחשפו למחלות מזהמות.

הדיירים יכולים להיפגע מהמים בכל עת בה המים בשימוש בביתם, מה שאומר שאפילו בפעולה הכי בסיסית של צחצוח שינים תהיה סכנה לדיירים להיחשף לזיהומים, בנוסף מים העומדים זמן רב ללא שימוש כמו למשל: מאגרי מים לשעת חירום, ואשר אותו מאגר לא יהיה מתוחזק כראוי, יכול להימצא במים חיידק היכול להיות קטלני עבור בני אדם.

עיקרי הדברים בכתבה:

רוצים לקרוא עוד?

בלוג

בחירת מיטת קומותיים מושלמת לחדר השינה של הילדים שלך

מיטות קומותיים הן כבר מזמן בחירה פופולרית עבור חדרי שינה לילדים. הם לא רק חוסכים מקום אלא גם מוסיפים אלמנט שובב לחדר. בין אם יש לכם שני ילדים או יותר החולקים חדר או פשוט רוצים ליצור מרחב שינה נוסף עבור הלינה, מיטות קומותיים מספקות פתרון פרקטי ומסוגנן.

Uncategorized

מה תג המחיר לבניית בריכת שחייה ביתית?

האם אי פעם חלמת על נווה מדבר פרטי משלך בצורת בריכת שחייה נוצצת ממש בחצר הבית שלך? בריכת שחייה ביתית יכולה להוות תוספת יוקרתית לנכס שלכם, ולספק לכם מפלט מרענן מהקיץ הישראלי הלוהט. אבל, לפני שאתם עושים את הצעד, חיוני להבין את העלויות הכרוכות בבניית בריכה.

בלוג

מה עדיף – גריל גז או גריל פחמים?

כשזה מגיע לבישול בחוץ, צלייה היא בחירה פופולרית עבור חובבים רבים. עם זאת, הוויכוח בין גרילי גז לגרילי פחמים כבר זמן רב נושא למחלוקת. לשתי

Uncategorized

תביעת נזיקין לאחר פגיעה בעבודה

במקומות עבודה רבים ישנן משימות הטומנות בחובן סיכון מסוים לעובדים. במקרים כאלה, על המעסיק לדאוג לכך שהבטיחות של העובדים במקום העבודה ובמשימות העבודה השונות, נשמרת