סליקת אשראי מומלצת באינטרנט

 

סליקת אשראי מומלצת באינטרנט היא פתרון, שאנו כמעט איננו יכולים כיום בלעדיו. העולם הדיגיטלי ובתוכו תחום הרכישות באמצעות המסחר האלקטרוני צועד בצעדי ענק קדימה וכבר כיום, רובם הגדול של העסקאות בעולם, אינו מבוצע בעולם הפיזי אלא בעולם הווירטואלי. יתרה מכך, לא רק גופים גדולים מבקשים או מאפשרים לבצע את ההתקשרויות עימם ברשת אלא כמעט כיום כל בעל עסק קטן או חנות פיזית מחזיקה גם אתר אי-קומרס בו היא מציעה את מרכולתה.

כאשר פותחים חנות וירטואלית, הקונה אינו פוגש את המוכר ולכן לא יכול להעביר לו צ'ק או מזומן. הוא נדרש לתשלום באשראי.  סליקה או תשלום באמצעות כרטיס אשראי, זו הדרך הנפוצה והנוחה ביותר לביצוע חיובים ותשלומים בעולם האונליין וגם כאשר אתם מבצעים תשלומים על הזמנות שנעשו בצורה טלפונית. לכן גם סליקת אשראי מומלצת באינטרנט וברכישות בו.

סליקת אשראי מומלצת באינטרנט ובטוחה

סליקת אשראי נחשבת מאוד בטוחה כיום והצפי הוא כי בעתיד היא תהיה שיטת התשלום הכמעט בלעדית.  תהליך הסליקה עצמו, אינו מורגש לנו פיזית, אבל הוא קיים. כאשר אנו נמצאים פיזית בחנות ומעבירים כרטיס אשראי במסוף, אנו עשינו שימוש פיזי של ממש בכרטיס. אך כאשר אנחנו איננו נמצאים בחנות ממש ורוכשים בטלפון בלבד או שאנו רוכשים מספק בחנות וירטואלית אין מעבר והצגת כרטיס פיזי ולכן נדרשת סליקת אשראי מומלצת באינטרנט.

בפועל, כאשר אנו מזינים את פרטי כרטיס האשראי שלנו, העסק משדר אוטומטית את נתוני העסקה ופרטי כרטיס האשראי אל חברה הבודקת את חוקיות ואישור העסקה מול חרת האשראי, למשל האם יש אישור לעסקה, האם יש מספיק כסף בחשבון וכו'. במידה ומתקבל האישור והעסקה משודרת לחברת האשראי היא מכילה גם פקודת חיוב לחברה שהנפיקה את כרטיס האשראי כדי שירד כסף מחשבונו של הקונה בבנק וכן פקודה ובה הוראה לזיכוי החשבון של המוכר בשווי העסקה.

סליקת אשראי מומלצת באינטרנט– חובה לכולם

כמעט בלתי ניתן כיום להתנהל ללא סליקת אשראי באינטרנט. דבר זה תקף הן כלפי בעלי העסקים, שאלמלא שירות זה, איש לא יוכל לקנות אצלם כמעט (שכן, לא ניתן להגיע פיזית לחנות זו) והן כלפי הרוכשים. נתמקד רגע ברוכשים ובנקודה מעניינת בתהליך הסליקה. לצורך כך, נבין גם את הסיכון שבתהליך סליקה באינטרנט. אנו מכניסים את פרטי כרטיס האשראי הרגיל שלנו למערכת, שהאקרים רבים זוממים לפרוץ אליה ולגנוב את הפרטים שלנו ולרקון את חשבונות הבנק שלנו. רוב האתרים הגדולים והאמינים מפעילים מערכות אבטחה אבל עסקים קטנים קצת יותר מתקשים בכך ובכלל, גם הגדולים אינם מוגנים 100 אחוז וכבר היו דברים רבים מעולם.

כאן נכנס לתמונה כרטיס אשראי נטען. זהו כרטיס אשראי לכל דבר, מלבד שתי נקודות: הראשונה היא שהוא אינו מקושר אל חשבון הבנק שלנו ואנו יכולים אפילו לעשות בו שימוש גם אם אין לנו חשבון בנק כלל. הנקודה השנייה היא שאנו מטעינים בו סכום מוגבל ומדויק. במקרה של פריצה וחשיפת פרטי האשראי של הכרטיס הנטען, הנזק האפשרי קטן מאוד נוכח הפוטנציאל ההרסני לפריצה לאשראי רגיל. אין באמת גישה לחשבון הבנק הרגיש שלנו וגם הסכומים שנפסיד, אם בכלל, מצומצמים ומוגבלים מראש. כלי זה של כרטיס נטען הופך את סליקת אשראי מומלצת באינטרנט לבטוחה הרבה יותר.

 

עיקרי הדברים בכתבה:

רוצים לקרוא עוד?

בלוג

בחירת מיטת קומותיים מושלמת לחדר השינה של הילדים שלך

מיטות קומותיים הן כבר מזמן בחירה פופולרית עבור חדרי שינה לילדים. הם לא רק חוסכים מקום אלא גם מוסיפים אלמנט שובב לחדר. בין אם יש לכם שני ילדים או יותר החולקים חדר או פשוט רוצים ליצור מרחב שינה נוסף עבור הלינה, מיטות קומותיים מספקות פתרון פרקטי ומסוגנן.

Uncategorized

מה תג המחיר לבניית בריכת שחייה ביתית?

האם אי פעם חלמת על נווה מדבר פרטי משלך בצורת בריכת שחייה נוצצת ממש בחצר הבית שלך? בריכת שחייה ביתית יכולה להוות תוספת יוקרתית לנכס שלכם, ולספק לכם מפלט מרענן מהקיץ הישראלי הלוהט. אבל, לפני שאתם עושים את הצעד, חיוני להבין את העלויות הכרוכות בבניית בריכה.

בלוג

מה עדיף – גריל גז או גריל פחמים?

כשזה מגיע לבישול בחוץ, צלייה היא בחירה פופולרית עבור חובבים רבים. עם זאת, הוויכוח בין גרילי גז לגרילי פחמים כבר זמן רב נושא למחלוקת. לשתי

Uncategorized

תביעת נזיקין לאחר פגיעה בעבודה

במקומות עבודה רבים ישנן משימות הטומנות בחובן סיכון מסוים לעובדים. במקרים כאלה, על המעסיק לדאוג לכך שהבטיחות של העובדים במקום העבודה ובמשימות העבודה השונות, נשמרת