סמדר נתן – לבחור סוכנת ביטוח פנסיונית בצורה נכונה

תכנון פנסיוני הוא אחד הכלים החשובים ביותר עבורנו בשביל לייצר ביטחון כלכלי ארוך טווח מצד אחד, בעלויות סבירות מבלי להשקיע שנצטרך למשכן את ההווה ואת העתיד שלנו בשביל זה, מצד שני. מי שעושה תכנון פנסיוני נכון, יוכל ליהנות אחרי פרישתו מהעבודה, משגרת חיים נוחה ולשמור על איכות החיים שלו, כפי שהתרגל לחיות איתם במהלך השנים בהן עבד.

הרעיון של תכנון פנסיוני וכל מה שקשור לנושא של חסכונות פרישה הוא מאוד פשוט. אנחנו צריכים לתכנן היום, בזמן שאנחנו צעירים, עובדים ונהנים ממשכורת קבועה, כמה כסף נפריש מדי חודש לתוכניות פנסיה וחסכונות, בשביל שבעת הפרישה נוכל ליהנות מסכומי כסף מותאמים לצרכים שלנו.

מעבר לעובדה שעלינו לחשוב על העתיד הכלכלי שלנו, הרי שעלינו לעשות זאת באופן שלא יפגע באיכות החיים שלנו כיום, לא נידרש לשלם מסים גבוהים בסוף כל שנה, נוכל ליהנות מהטבות מס אפשריות וכן חשוב שנדע מתי בדיוק אנחנו יכולים למשוך את הכסף באופן שיאפשר לנו ליהנות ממנו במלואו ולא נשלם מס גבוה על הסכום המצטבר.

מי שיכולה לעזור לנו בכך היא סמדר נתן. סוכנת ביטוח פנסיוני ומומחית בכל מה שקשור לנושא חסכונות לפרישה, תוכניות פנסיה, התאמת מיסוי ועוד. בעזרת סמדר נתן נדע איך להתנהל נכון בנושא זה בהיבט הכלכלי וכן הבירוקראטי, מול רשויות המס השונות.

על פי מה בוחרים סוכנת ביטוח פנסיוני

לפני שניגשים לבחור אשת מקצוע בתחום, צריך לבדוק שהיא עומדת במספר פרמטרים, יש לה את המאפיינים הדרושים בשביל לספק את השירות המקצועי והאמין ביותר.

פרמטר ראשון הוא ידע. זה נכון לגבי דברים רחבים, כללים, אודות תוכניות, חוקים, תקנות, אך זה גם נכון לגבי דברים ספציפיים, נקודתיים ועכשוויים. לדוגמא, חשוב שהסוכנות תכיר את האופציות השונות שחברות הביטוח וקרנות הפנסיה מציעות, בשביל שהלקוחות שלה יוכלו להיעזר בידע זה ולבחור את התוכניות והמסלולים המדויקים עבורם.

פרמטר שני הוא אמינות. סוכנת ביטוח פנסיוני, כמו סוכני ביטוח אחרים, אמורים לשרת את הלקוחות שפונים אליהם במטרה לקבל ייעוץ או לרכוש מוצר פנסיוני. האינטרס הוא אחד ויחיד, זה של הלקוח. לכן לאמינות מולו ולאמיתות המידע שמספקים לו יש ערך רב.

פרמטר שלישי הוא זמינות ומהירות. למרות שמדובר בתהליך ארוך טווח, חשוב שהסוכנת תהיה זמינה גם בשביל לבצע פעולות וגם בשביל לספק מידע עבור הלקוחות בכל עת. חשוב שהיא תכיר בערך ובחשיבות של השירות אותו היא מספקת ללקוחות שלה וכמובן תדע לעשות זאת בזמן ובצורה נכונה.

סמדר נתן היא סוכנת פנסיונית כבר שנים רבות ויש לה את כל הכלים והידע לעזור ללקוחות שלה, לבחור את המסלול הנכון בעזרתו הם יכולים לישון בשקט בלילה ולדעת שתוכניות הפרישה שלהם מובטחות.

סוכנת פנסיונית