צריכים ביטוח דירה? תעשו השוואה בין החברות קודם

ביטוח דירה הוא אחד הביטוחים החשובים ביותר שאתם יכולים לבטח את עצמכם בו. ביטוח דירה נועד בכדי למנוע מכם לשלם נזקים שנגרמו על לא עוול בכפכם, נזקים שעלולים להגיע לסכומי עתק. חברות ביטוח רבות מציעות לנו פוליסות כאלה ואחרות, אבל לפני שאתם חותמים עם איזו חברת ביטוח כלשהי כדאי שתכירו את כל מה שיש לשוק להציע לכם, ומה זה בכלל ביטוח דירות.

 

מה זה ביטוח דירות?

ביטוח דירה הוא ביטוח אשר כולל בתוכו שלושה ביטוחים שונים: ביטוח מבנה, ביטוח תכולה וביטוח צד ג'. אתם לא חייבים לבטח את הדירה שלכם בשלושת הביטוחים, אתם יכולים לבחור באחד או שניים מהם. אנו כמובן ממליצים לבחור בשלושתם או לפחות בביטוח מבנה ותכולה. חברות ביטוח רבות מציעות מסלולים מגוונים אשר קושרים בתוכם את שני הביטוחים האלו. ביטוח מבנה נועד בכדי להגן על המבנה שלכם כפי שקיבלתם אותו לפני שהכנסתם ריהוט. ביטוח תכולה נועד בכדי לכסות נזקים אשר נגרמו לפריטים האישיים שלכם ואילו ביטוח צד ג' נועד לבטח אתכם לנזקי גוף אשר נגרמו לאורחים שלכם או כאשר בשוגג מישהו חיצוני פגע בתכולה שלכם.

 

מי צריך את זה?

העולם מלא הפתעות… מה קורה אם חלילה יום אחד אתם מגיעים הביתה והתחוללה שריפה במבנה שלכם בגלל נזקי טבע, מי אחראי לפצות אתכם? אם אין לכם ביטוח דירה אתם לא זכאים לפיצוי, משמע יהיה עליכם לשלם מכיסכם סכומים של תיקון הבית אשר יגיעו למאות אלפי שקלים. מצד שני, כאשר הדירה שלכם מכוסה בביטוח מי שאחראי על הפיצוי היא חברת הביטוח. יש שלושה דרכים בהן החברה יכולה לפצות אתכם: פיצוי כספי, תיקון או החלפה. אנו מאמינים שכל מי שמחזיק ברשותו דירה בארץ חייב לעשות לעצמו ביטוח דירות. היום הדיור בארץ יקר יותר מאי פעם, הנכס שלכם שווה המון כסף ונזקים כאלה יכולים לא רק לגרום לערך הדירה לרדת, אלא גם לפגוע ביציבות הכלכלית שלכם.

 

איך עושים השוואת מחירים?

יש היצע רחב של ביטוח דירות, כל חברות הביטוח מציעות לכם פוליסות כאלה ואחרות. בדיוק בגלל הסיבה הזאת אתם חייבים להשוות בין כל חברות הביטוח הרלוונטיות עד לקבלת הצעת המחיר הרלוונטית ביותר עבורכם. השוואת מחירי ביטוח דירות אונליין היא פעולה פשוטה אשר בה אתם ממלאים את הפרטים שלכם ושל הנכס שלכם והחברות עצמן יצרו איתכם קשר בשביל להציע את שירותיהן. אנו ממליצים לשמוע את כל הצעות המחיר מכל החברות לפני שאתם מוציאים כסף מהכיס שלכם. מה שקובע בסוף הוא לא רק הסכום אותו אתם משלמים אלא המסלול אשר החברה מציעה לכם. יש מסלולים אשר יעלו יותר, אך יכסו יותר פריטים כמו את חצר הבית או חפצים אישיים אשר לא כלולים בביטוח תכולה סטנדרטי.

 

 

depositphotos