רויאל קנין באנימלשופ – אוכל סופר פרמיום

 

חברו הטוב ביותר של האדם הוא בהחלט חבר שחשוב להשקיע בו. כשאנחנו אוהבים מישהו, אנחנו רוצים שהוא יהיה בריא כי זה יבטיח שהוא יחייה יותר, ויבלה זמן רב יותר עמנו. על מנת לחיות טוב ובריא חשוב להקפיד על כמה דברים בסיסיים שעליהם אחראיים אתם, ההורים של הכלב.

תזונה היא אחד מאבני היסוד של כלב בריא. למעשה, תזונה איכותית היא כל כך משמעותית שבטווח הארוך מדובר על הרכיב המכריע ביותר מבחינה בריאותית. אוכל איכותי פרושו יותר זמן חיים לכלב. ככה פשוט.

כמובן שאם אתם רוצים לעשות את הכלב שלכם שמח, ישנו מגוון של דברים שטוב לעשות כאשר הקפדה עליהם רק תטיב, עמו ואתכם.

אז מה עוד חשוב חוץ ממזון?

כלב בריא ומאושר הוא כלב שמוציא אנרגיה. כמובן שככל שהמזון של הכלב איכותי יותר כמו במקרים של רויאל קנין באנימלשופ שם תוכלו למצוא את המזון המשובח הזה בשלל הטעמים וההתאמות לגילאים ולצרכים הספציפיים שלכם.

ציוד ואוכל לכלבים הם הבסיס ההכרחי לחיים תקינים ומלאים והנה כל מה שאתם צריכים לדעת

מבחינת המזון, נוסף לחשיבות העליונה לאיכות האוכל והרכבו חשוב גם להקפיד על הרגלי התזונה של הכלב. תנאי הביות המודרניים לא ממש מדמים את חיי הטבע והמרחבים הפתוחים, וגם אם אתם ממש מקפידים לתת לכלב לרוץ מדי יום, הוא עדיין נמצא רוב היום בבית, במצב של בטלה, ולכן אסור לתת גישה בלתי מוגבלת לאכול כי הכלב שלכם פשוט יהיה שמן. כלב שמן זה לא חמוד ולא מפנק, זה פגיעה אקוטית בבריאות שלו וזה קיצור כמות השנים שיש לו לחיות. לכן ועל מנת להבטיח את משקלו התקין של הכלב חשוב מאד להקפיד על כמויות המזון שמגישים לו, על קביעות זמני הגשת המזון וכמובן נזכיר שוב כמה חשובה איכות המזון והרכבו. מזון לא איכותי מכיל רכיבים לא איכותיים שמונעים מהכלב מלקבל את כל הרכיבים התזונתיים החיוניים לבריאותו.

בנוסף למזון, ציוד ואוכל לכלבים כולל גם חטיפים שיש להם שני תפקידים עיקריים. התפקיד המרכזי והכיפי יותר הוא הפינוק. גם לכלב שלנו, ממש כמו לנו מגיע להתפנק ומהו הפינוק הטוב בעולם אם לא חטיפים טעימים במיוחד? ובכן חטיפים הם בהחלט הזדמנות נהדרת לפנק את החבר הכי טוב בעולם שלכם, לעשות לו נעים ושמח וגם לחזק את הקשר שלכם שאמנם מתבסס על התניה פאבלובית קלאסית במקרה של חטיפים, אבל אין בזה שום דבר רע, בפרט כאשר מייעדים את זה למטרות אילוף, וזהו שימושו השני והיותר פונקציונאלי של החטיפים. חטיפים מהווים את אחד מהאמצעים המרכזיים והמועילים ביותר בתהליכי אילוף שכמובן חשובים כל כך עבור כלבים במיוחד כשהם עדיין גורים, כך שבהחלט כדאי וחשוב להצטייד גם בהם מדי הזמנה.