שיפוץ עליית גג

עליית הגג של הבית היא ברוב המקרים מקום לא מנוצל ולא מטופל. פעמים רבות בעליית הגג יש שאריות בניה (כמו מרצפות נוספות ואחרות) והשטח מלוכלך. על אף שמדובר באזור שנמצא מעל הבית ושאנו לא רואים אותו, עם השקעה ומגע אישי, הוא יוכל להיות אזור שימושי.

להפוך את עליית הגג לשימושית

במקום להשאיר את עליית הגג כאזור לא שימושי, אנחנו יכולים להגדיל את הבית וכל זאת בהשקעה סבירה. אנחנו יכולים ליצור לעצמנו חדר עבודה, ליצור עבור הילדים מרחב משחקים ואפילו להשקיע בחדר אורחים. האפשרויות רבות וכל שאנחנו צריכים הוא קצת יצירתיות וידיים טובות.

תכנון נכון של המרחב הנוכחי יכול להפוך אותו לקסום ועלינו לזכור שהבסיס כבר קיים. במקום להשאיר את העלייה כמחסן שאנחנו לא רוצים להיכנס אליו, כל שאנחנו צריכים לעשות הוא להזמין קבלן שיפוצים שמכיר את סוג העבודה וליהנות במהרה מחלל שימושי.

הכנות לקראת השיפוץ

כל שיפוץ בבית עם קבלן שיפוצים המתמחה בביצוע מגוון שיפוצים בבית כמו היחידה לשיפוצים המתמחה בביצוע שיפוץ בית פרטי, שיפוץ חדר אמבטיה, שיפוץ מקלחת שיפוץ דירה קומפלט ועוד הוא תהליך והוא יכול להיות מרגש. אנחנו מצדנו צריכים לצאת לדרך לאחר שהבנו מהן הדרישות שלנו ולאחר שהכנו את עצמנו ואת החלל לשיפוץ

סידור וניקיון עליית הגג

הפעולה הראשונה שעלינו לעשות היא סידור וניקיון של עליית הגג. אם יש לכלוך בעליית הגג כמו אבק, הוא לא יפריע לתהליך השיפוץ, אך אם ישנם חפצים כבדים, עלינו להזיז אותם. במידה ויש לנו שאריות בניה, אנחנו יכולים להתייעץ עם הקבלן אם יהיה להם שימוש או אם הוא יוכל לפנות אותם עבורנו.

תכנון השטח

לאחר שאנחנו יודעים מה גודל השטח שיש ברשותנו ומהו הייעוד שלו, נוכל להתפנות למלאכת התכנון. עלינו לחשוב איפה יוצב כל פרט, לחשוב על תוכניות החשמל, לשים לב שאנחנו יוצרים מקומות מתאימים לתאורה ואם המקום גדול, לשקול לבצע חלוקה נוחה. בהתאם לתוכניות נוכל לפנות לבחירת הקבלן.

בחירת קבלן לעבודת השיפוץ

נרצה לבצע שיפוץ עליית גג עם קבלן שיפוצים אשר מכיר את מהות העבודה. לא תמיד התקרה גבוהה דיה כדי לעבור בה בנוחות ולעתים העברת תשתית החשמל תהיה מורכבת. עלינו למצוא בעל מקצוע מנוסה שיכול להציג תיק עבודות ושיפעל על פי התכנון המקדים.

שיפוץ עליית גג עם קבלן שיפוצים או לבד

ישנם אנשים אשר רוצים לבצע את השינוי בעליית הגג במינימום הוצאות ולכן חושבים לחסוך בעלויות הקבלן. ניתן לבצע מספר עבודות קוסמטיות לרבות ניקיון המקום, אך לקבלן יש יתרונות רבים שידיים לא מיומנות ואנשים לא מוסמכים לא יוכלו להביא לשטח.

הקבלן צריך להביא איתו חשמלאי אשר יטפל במערכת החשמל. בשום מקרה אין לבצע עבודות חשמל ללא רישיון מתאים. הוא יהפוך את החלל לחדר שימושי ולא רק למקום שאפשר מדי פעם לעלות אליו כדי להניח חפצים. התוכניות שלנו יהפכו למציאות והבית שלנו יגדל בתהליך ממוקד ומרשים.

עיקרי הדברים בכתבה:

רוצים לקרוא עוד?

בלוג

החשיבות של מיתוג עסקי לבית העסק שלך

מאת צוות מומחי www.expert.co.il מיתוג הינו מכלול של מאפיינים הכולל את הערכים, התועלות, התחושות, הרגשות והמחשבות, שבעל המותג מעוניין ליצור בקרב הלקוחות, והמבדלים בתודעתו את

בלוג

איך תבחרו יועץ עסקי נכון?

  בחירת איש מקצוע הוא החלק הכי פחות אהוב, בלשון המעטה, בכל מקרה בו אנו זקוקים לשירותיו של כזה. הסיבה לכך היא שאין לנו ידע

בלוג

סליקת אשראי מומלצת באינטרנט

  סליקת אשראי מומלצת באינטרנט היא פתרון, שאנו כמעט איננו יכולים כיום בלעדיו. העולם הדיגיטלי ובתוכו תחום הרכישות באמצעות המסחר האלקטרוני צועד בצעדי ענק קדימה