תביעת נזיקין לאחר פגיעה בעבודה

במקומות עבודה רבים ישנן משימות הטומנות בחובן סיכון מסוים לעובדים. במקרים כאלה, על המעסיק לדאוג לכך שהבטיחות של העובדים במקום העבודה ובמשימות העבודה השונות, נשמרת בצורה הטובה ביותר האפשרית. במקרים והמעסיק לא הקפיד על שמירת הבטיחות כפי שדורש ממנו החוק, ניתן להגיש כנגדו תביעת נזיקין.

 

מה זה תביעת נזיקין ומתי מגישים אותה?

תביעת נזיקין מוגשת במצבים בהם נעשתה עוולה שגרמה לתובע לנזק גוף או לנזק רכוש. תביעות נזיקין בישראל מתנהלות בבתי המשפט השונים לפי גובה הסכום אותו תובעים בתביעת הנזיקין. במקרים של תביעות אלה, כדאי להיעזר בשירות משפטי,  עורך דין אלעד רייך מומלץ ומקצועי. עורך דין נזיקין יעזור לכם להגיש את התביעה בצורה מסודרת.

 

מהי תאונת עבודה בישראל ומתי אפשר לתבוע בגינה?

תאונת עבודה היא כל תאונה שהתרחשה בשעות העבודה של העובד, וגם בעת ההגעה אל העבודה ובחזרה ממנה. במקרה שהמעביד התרשל, ניתן להגיש תביעה באמצעות עורך דין לענייני נזיקין כנגדו . כמובן שבכדי לתבוע בגין תאונת עבודה, יש להוכיח כי נגרם ממנה נזק ממשי שנגרם לתובע לכאב וסבל ולאובדן של הכנסות, ולהוצאות שנוספו בעקבות הנזק שנגרם. בתביעת נזקין צריך לצרף חו"ד רפואית להוכחת גובה הנחות שנגרמה בשל התאונה.

 

איך מגישים תביעת נזיקין בגין תאונת עבודה?

בכדי להגיש תביעת נזיקין כדאי להיעזר בעורך דין נזיקין. עורך דין לענייני נזיקין הוא עורך דין מוסמך שעבר הכשרה במשרד עורכי דין לענייני נזיקין. עורך דין לענייני נזיקין קובע במקרים רבים האם התביעה שהוגשה תתקבל או לא, ומה יהיה גובה הפיצויים שייפסקו בתביעה. במקרים של תביעה בגין נזקי גוף, כמו במרבית המקרים של תאונות עבודה, על עורך הדין יהיה להוכיח מה הוא הנזק שנגרם ולאיזה גובה פיצויים זכאי התובע בגינו. אם יש לכם צורך בעורך דין נזיקין מומלץ, אלעד רייך עורך דין ישמח לעמוד לשירותכם.

 

עורך דין לענייני נזיקין לתביעת תאונת עבודה

עורך הדין לענייני נזיקין ותאונות עבודה שתבחרו בו, יקבע במידה רבה את תוצאות המשפט שאתם עומדים בפתחו. לכן חשוב מאוד לבחור את עורך הדין בקפידה ולא בקלות ראש. כדאי מאוד לבחור עורך דין שיש לו ניסיון של שנים ארוכות בהגשת תביעות נזיקין בגין תאונות עבודה, ועדיף כזה ששמעתם עליו המלצות חמות מלקוחות שעבדו אתו בעבר על תיקים דומים לתיק שבו הוא מייצג אתכם.

 

מה מומלץ לעשות לאחרת תאונת עבודה

לאחר תאונת עבודה חשוב מאוד לצלם את זירת התאונה ככל וניתן וכמובן את הגורם לתאונה, יש לבצע מספר תמונות רב ככל הניתן לקבות צילום של סרטון המתעד את זירת התאונה בנוסף חשוב לבדוק האם היו עדי ראיה לתאונה ובמידה והיו עדים יש לקחת את פרטיהם המלאים. במקרה של מחלוקת כיצד התרחשה התאונה למשל עם חברת הביטוח עדים אלו יכול ויעשו את ההבדל מאחר וראו את התרחשות התאונה ממקור ראשון.