תביעת נזיקין לאחר פגיעה בעבודה

במקומות עבודה רבים ישנן משימות הטומנות בחובן סיכון מסוים לעובדים. במקרים כאלה, על המעסיק לדאוג לכך שהבטיחות של העובדים במקום העבודה ובמשימות העבודה השונות, נשמרת בצורה הטובה ביותר האפשרית. במקרים והמעסיק לא הקפיד על שמירת הבטיחות כפי שדורש ממנו החוק, ניתן להגיש כנגדו תביעת נזיקין.

 

מה זה תביעת נזיקין ומתי מגישים אותה?

תביעת נזיקין מוגשת במצבים בהם נעשתה עוולה שגרמה לתובע לנזק גוף או לנזק רכוש. תביעות נזיקין בישראל מתנהלות בבתי המשפט השונים לפי גובה הסכום אותו תובעים בתביעת הנזיקין. במקרים של תביעות אלה, כדאי להיעזר בשירות משפטי,  עורך דין אלעד רייך מומלץ ומקצועי. עורך דין נזיקין יעזור לכם להגיש את התביעה בצורה מסודרת.

 

מהי תאונת עבודה בישראל ומתי אפשר לתבוע בגינה?

תאונת עבודה היא כל תאונה שהתרחשה בשעות העבודה של העובד, וגם בעת ההגעה אל העבודה ובחזרה ממנה. במקרה שהמעביד התרשל, ניתן להגיש תביעה באמצעות עורך דין לענייני נזיקין כנגדו . כמובן שבכדי לתבוע בגין תאונת עבודה, יש להוכיח כי נגרם ממנה נזק ממשי שנגרם לתובע לכאב וסבל ולאובדן של הכנסות, ולהוצאות שנוספו בעקבות הנזק שנגרם. בתביעת נזקין צריך לצרף חו"ד רפואית להוכחת גובה הנחות שנגרמה בשל התאונה.

 

איך מגישים תביעת נזיקין בגין תאונת עבודה?

בכדי להגיש תביעת נזיקין כדאי להיעזר בעורך דין נזיקין. עורך דין לענייני נזיקין הוא עורך דין מוסמך שעבר הכשרה במשרד עורכי דין לענייני נזיקין. עורך דין לענייני נזיקין קובע במקרים רבים האם התביעה שהוגשה תתקבל או לא, ומה יהיה גובה הפיצויים שייפסקו בתביעה. במקרים של תביעה בגין נזקי גוף, כמו במרבית המקרים של תאונות עבודה, על עורך הדין יהיה להוכיח מה הוא הנזק שנגרם ולאיזה גובה פיצויים זכאי התובע בגינו. אם יש לכם צורך בעורך דין נזיקין מומלץ, אלעד רייך עורך דין ישמח לעמוד לשירותכם.

 

עורך דין לענייני נזיקין לתביעת תאונת עבודה

עורך הדין לענייני נזיקין ותאונות עבודה שתבחרו בו, יקבע במידה רבה את תוצאות המשפט שאתם עומדים בפתחו. לכן חשוב מאוד לבחור את עורך הדין בקפידה ולא בקלות ראש. כדאי מאוד לבחור עורך דין שיש לו ניסיון של שנים ארוכות בהגשת תביעות נזיקין בגין תאונות עבודה, ועדיף כזה ששמעתם עליו המלצות חמות מלקוחות שעבדו אתו בעבר על תיקים דומים לתיק שבו הוא מייצג אתכם.

 

מה מומלץ לעשות לאחרת תאונת עבודה

לאחר תאונת עבודה חשוב מאוד לצלם את זירת התאונה ככל וניתן וכמובן את הגורם לתאונה, יש לבצע מספר תמונות רב ככל הניתן לקבות צילום של סרטון המתעד את זירת התאונה בנוסף חשוב לבדוק האם היו עדי ראיה לתאונה ובמידה והיו עדים יש לקחת את פרטיהם המלאים. במקרה של מחלוקת כיצד התרחשה התאונה למשל עם חברת הביטוח עדים אלו יכול ויעשו את ההבדל מאחר וראו את התרחשות התאונה ממקור ראשון.

עיקרי הדברים בכתבה:

רוצים לקרוא עוד?

בלוג

בחירת מיטת קומותיים מושלמת לחדר השינה של הילדים שלך

מיטות קומותיים הן כבר מזמן בחירה פופולרית עבור חדרי שינה לילדים. הם לא רק חוסכים מקום אלא גם מוסיפים אלמנט שובב לחדר. בין אם יש לכם שני ילדים או יותר החולקים חדר או פשוט רוצים ליצור מרחב שינה נוסף עבור הלינה, מיטות קומותיים מספקות פתרון פרקטי ומסוגנן.

Uncategorized

מה תג המחיר לבניית בריכת שחייה ביתית?

האם אי פעם חלמת על נווה מדבר פרטי משלך בצורת בריכת שחייה נוצצת ממש בחצר הבית שלך? בריכת שחייה ביתית יכולה להוות תוספת יוקרתית לנכס שלכם, ולספק לכם מפלט מרענן מהקיץ הישראלי הלוהט. אבל, לפני שאתם עושים את הצעד, חיוני להבין את העלויות הכרוכות בבניית בריכה.

בלוג

מה עדיף – גריל גז או גריל פחמים?

כשזה מגיע לבישול בחוץ, צלייה היא בחירה פופולרית עבור חובבים רבים. עם זאת, הוויכוח בין גרילי גז לגרילי פחמים כבר זמן רב נושא למחלוקת. לשתי

Uncategorized

תביעת נזיקין לאחר פגיעה בעבודה

במקומות עבודה רבים ישנן משימות הטומנות בחובן סיכון מסוים לעובדים. במקרים כאלה, על המעסיק לדאוג לכך שהבטיחות של העובדים במקום העבודה ובמשימות העבודה השונות, נשמרת