תחזית הקריפטו למחצית הראשונה של 2021

תחילת שנת 2021 נתנה הציגה שיאים של כל הזמנים עבור מספר מטבעות קריפטוגרפיים, מה שבתורו הוביל לסדרת תחזיות חיוביות לשנת 2021.

למשל:

אנליסטים של סיטי מעריכים שמחיר הביטקוין יגיע לרמה של 300,000 דולר בסוף שנת 2021. אף על פי שבנק JPMorgan אינו נותן מספרים מדויקים, הוא מאשר כי לביטקוין פוטנציאל לצמיחה נוספת, מכיוון שהוא מתחרה בזהב כאמצעי חלופי לאחסון הון.

על פי ה – Stock-to-Flow (S2F), מערכת חיזוי מחיר של ביטקוין, BTC / USD יגיע ל 100,000 $ עד דצמבר 2021. האנליסט מייק מקגלון מבלומברג קבע יעד של 50 אלף דולר בשנת 2021 ו – 170  אלף דולר עבור BTC אחד בשנת 2022.

כדי לחזות מטבעות קריפטוגרפיים לפחות לכמה חודשים קדימה, יש לשקול את השוק התנודתי ביותר כרגע משתי נקודות מבט:

  1. רגשית (כלכלה התנהגותית);
  2. מנקודת המבט של ניתוח נפחי המסחר באינטראקציה עם המחיר.

ניתוח רגשות המשקיעים.

מאז תחילת פאניקת המגפה של מרץ 2020, מדד ה – TOTAL, הלוקח בחשבון את כל מטבעות הקריפטו, צמח בכמעט 1000%.

שימו לב לדינמיקת הצמיחה ביחס לקווי הערוץ העולה. החל מאפריל עד דצמבר, המדד עלה בשיעור מתון יציב והיה באזור האמצעי. אבל אז התחילה קפיצה, והצמיחה האיצה. המדד עבר לאזור העליון ואז ירד מהסולם מעל הקו העליון ונכנס למצב קניית יתר.

אנשים רואים שביטקוין עלה פעמיים לשיא הבלתי נשכח של 20,000 $ , וחווים את אפקט ה – FOMO – (Fear Of Missing Out) – האופייני (פחד להחמיץ) /

  1. ניתוח נפחים

בתחילת ינואר היקף המסחר היה גבוה פי 3.5 מהממוצע! אבל מה לגבי המחיר? זה לא השתנה באופן דרמטי. למה? ההסבר הסביר ביותר הוא שהמטבעות זורמים בקנה מידה גדול מאנשי מקצוע (שלא חששו לקנות קריפטו מאז מרץ) אל המוני המצטרפים החדשים שמיהרו לקנות מטבעות קריפטוגרפיים בהשפעת הרגש.

אם זה אכן כך (ואנו נוטים להאמין בכך בהתבסס על תצפיות על היפוך היסטורי לא רק של ביטקוין), אז השוק חווה שיא, ובעתיד יתכן תיקון רחב היקף לאחד מקווי הערוץ העולה. , ואחריו ריבאונד (2 או 3 או 4).

לכן, לדעתנו, התוכנית הגלובלית יכולה להיות כדלקמן:

סוף החורף – תחילת האביב   ——->  תיקון מחירים, ואז לתפוס את הריבאונד מתוך אמונה בהמשך מגמת העלייה, שקיימת בקנה מידה גדול מאז תחילת קיומו של הביטקוין

עיקרי הדברים בכתבה:

רוצים לקרוא עוד?

בלוג

קידום אתרים בהרצליה

אופטימיזציה למנועי חיפוש או קידום אתרים הוא הנוהג להשפיע על הנראות המקוונת של אתר אינטרנט או דף אינטרנט בתוצאות ללא תשלום של מנוע חיפוש באינטרנט

בלוג

מוצאים לכם חותמת בדיוק בשבילכם

מציאת ציוד משרדי זה בהחלט יכולה להיות משימה מאוד מעיקה. אתם בעלי עסקים או שותפים במשרד ומוכרחים להשיג ציוד מתכלה בכל פעם מחדש, לעשות הזמנות